Molinenses Роберто Кастелон и Пилар Санчес преобладават във второто издание на състезанието

За втора поредна година, Молина де Сегура "изгорена" калории по случай нощта на Сан Хуан в кариера с голяма постановка и участие. Под организацията на Министерството на спорта на Общинския съвет и на обиколка на пет километра с отпътуване и пристигане на Calle Mayor, в разгара на Плаза де Испания, възрастни и деца обуват обувките си, за да затворят седмицата, занимавайки се със спорт, докато при други огньовете изгарят в чест на Сан Хуан.

молина

Двама моливенции, които са завършени триатлонисти те бяха победителите в абсолютния тест. Роберто Кастелон Ортис, на триатлона Tader и Пилар Санчес Молина, която принадлежи на групата Alcaraz от около два месеца, спечели триумфите.

Кастелон, който в своя запис има големи подвизи като финишър в Ironman в Ница, той спечели с време от 17 минути и 29 секунди, въпреки че не беше разхитен в много популярни състезания през цялата година. Второто място отиде в Отмане Рауги, с 17:40, докато третият беше Футболист на Муленьо от Трета дивизия Хосе Антонио Пиниеро Габарон Пелуса', с 18:03. В останалите категории победителите бяха Дарио Фернандес (под 18), Паскуал Ернандес (M45), Сантяго Ревуелта (M55) и Хуан Антонио Бернал Гамбин (под 16).

Пилар Санчес Молина, която е специалист по плуване, беше шампионка при жените с 22:51. Второто място отиде в Ноеми Родригес Дуран, Скакалец, с 23:04, докато третото място отиде в Кристина Мартин Рамос, дел Молина Авеско, с 23:11 и първи М35. В останалите категории шампионите бяха Изабел Перес Андреу (М45), Елена Санчес Фернандес (под 18), Ева Месегер Уокър (под 16), Анхелес Арналдос Серано (М55) и Вероника Висенте Ато.

Бяха проведени и изпитания за непълнолетни (непълнолетни и бебешки категории), на разстояние от хиляда метра. При под-14 победителите бяха Давид Мартинес Родригес и Марина Лопес Гименес; и в под-12, Елена Гонсалес Огаяр и Бруно Фернандес Галвес.