0 5.0K преглеждания Изображение: @UEFAYouthLeague (Twitter).

младеж

0 акции

В двубоя за четвъртфинала на Младежката лига на УЕФА 2019/20 между РБ Залцбург и Олимпик Лион се случи нещо необичайно. Момче от кариерата на френския клуб пропусна същата дузпа 3 пъти. Възможно ли е това да се случи? Звучи странно, но да. И дали вратарят отново спаси и отсече, но той продължи напред. След това, тъй като беше ‘преправен’, беше достигнат моментът, когато същият двубой беше повторен три пъти.

НЕОБИЧАТНАТА НАКАЗАНИЕ В МЛАДЕЖКАТА ЛИГА УЕФА

➤ Първо плащане: Антош спаси дузпата на Флоран да Силва, но продължи напред.
➤ Второ плащане: Антош спаси дузпата на Флоран да Силва, но продължи напред (жълт картон).
➤ Трета колекция: Антош спаси дузпата на Флоран да Силва и сега не продължи напред.

Престъпното нещо се случи в началната част на срещата. Австрийският отбор в крайна сметка премина в следващия кръг с резултат 4-3. Флоран да Силва, между другото, вкара втория гол за Олимпик Лион. На полуфиналите тези на RB ще се мерят срещу Реал Мадрид от Раул Гонсалес Бланко.

Пропускате една и съща дузпа 3 пъти за 2 минути или пропускате 3 дузпи по различно време, но в една и съща игра? Второто нещо, през което премина Мартин Палермо, боли много повече, защото има 3 пропуснати гола; Онова, което обаче трябваше да преживее младежът да Силва, все още е невероятно. Три неуспешни екзекуции! Дори когато вратарят върви на пет метра напред, подобно нещо може да се поддържа, JA.