шамар

Maccabi Raanana от Uriel Trocki продължава, без да вдига глава, миналия вторник не можеше с последния отбор в таблицата, Ramat HaSharon.

Рамат изненада уругвайския отбор в началото, с по-твърд подход и ефективна атака, местният отбор маркира корта за Макаби Раанана и отиде до първото прекъсване с победа с 23-15. Второто момче имаше същата тенденция, Рамат Хашарон беше повече от неговия съперник и успя да разтегне наема, който на полувремето беше 50-33.

С опитите на Уриел Макаби се опита да намали разликата, но тя остана, защото съперникът му продължи да играе по-добре. Въпреки че актьорският състав на шарруа пивот успя да намали разликата, тя все още беше широка за Рамат, като беше същата 68-56. Последната четвърт обаче отново беше контролирана от Рамат Хашарон, за да насочи победата и в крайна сметка да я вземе по цифри 96-72.

Тайлър Нелсън беше най-добрият голмайстор в отбора победител с 27 точки, командировани от Дориан Пинсън, който постави 25. За Макаби най-добрият беше Лари Андерсън с 22 точки.

Уругваецът Уриел Троцки имаше много добра игра, в която публикува 14 точки (6/11 на двойки, 2/7 в безплатни игри), понижи 9 борби и даде 1 гол в почти 29 минути игра.

В момента отборът на Ури е на 12-та позиция в Leumit League с 3 победи и 7 падания.

Следващото нещо за Макаби ще бъде във вторник, 31-и, когато те получат Хапоел Рамат Ган Гиватаим.