Алмерия събра гол срещу и победи син отбор, който беше разреден в последния участък

22 май 2016 22:57

промоция

Алмерия събра гол срещу и победи Реал Овиедо с 3-1, който бе разреден в последния участък. Овиедо беше този, който носеше тежестта на играта, въпреки факта, че Алмерия имаше добър старт, който продължи само няколко минути, завърши с пас на Ximo Navarro, който Dubarbier не достигна с опции за изстрел.

С това действие играта беше контролирана от екип от Овиедо с владение и контрол, който за десет минути успя да оформи шест корнера. Вторият, в минута 3, завърши с удар на Сусаета, който отново изчисти Касто Еспиноса в корнер.

Целомъдрен; Ximo Navarro, Saveljich, Morcillo, Dubarbier; Позо (Карлос Куелар, м. 85), Фран Велес, Лоло Рейес, Хуан Рамирес (Чули, м. 63); Джонатан Зонго (Kalu Uche, † 57) и Quique.

Моето не; Фернандес, Хосете, Давид Фернандес (Агире, м. 78), Пеня; Borja Valle, Jon Erice; Нестор Сусаета, Мишел, Тоше (Коне, ум. 61) и Мигел Линарес.

0-1, m. 58: Линарес. 1-1, m. 65: Quique González. 2-1, m. 76: Калу Уче. 3-1, m. 88: Чули.

Трухильо Суарес, от училището в Тенерифе. Той увещава Хуан Рамирес (ум. 61) и Себастиан Дубарбие (ум. 61), Лоло Рейес (ум. 70) и Хосе Анхел (ум. 83) от UD Almería и Нестор Сусаета (ум. 60) и Ериче ( м. 71), от Реал Овиедо.

Мач, съответстващ на тридесет и деветия ден от Шампионата на Втора дивизия А лига, Liga Adelante, проведен в Estadio de los Mediterráneos, с 9 252 зрители.

Тормозът над астурийците не намалява. Алмерия опита с контра действия, почти винаги водени от Джонатан Зонго, макар и без възможност за намиране на удар. Хуан Рамирес, на 16 години, го потърси, но топката, отклонена, премина през основната линия.

Овиедо обаче и макар да не видя вратата, все пак се възползва от грешката на Алмерия с проблеми в защитата, с много загуби, особено след възстановяване, което позволи на отбора на Карбайон да бъде уплашен. През 22-ата Тоше опита центриране, което Касто изпрати в корнер, който в 26-ата изчисти поредното действие на самия Тоше. Алмерия търсеше баланс, с проблеми при създаването, но нова загуба в 29-и завърши със силен удар на Йон Ериче, който вратарят на роджибланко изчисти в корнер след докосване на гредата, в демонстрация на опасността, която астурийският отбор генерира срещу Алмерия неточен.

През второто полувреме нищо не се промени, тъй като играта продължи да принадлежи на отбора на Carbayón, който продължи да управлява играта срещу неточна Алмерия, която направи загубата си "флаг" и отприщи страх в резултат на гол на Линарес, пас Мишел и белязана без съпротива.

Промените в Алмерия, протестиращи, търсеха повече присъствие по-горе. Сориано модифицира единадесетте си с Уче и Чули вместо Джонатан и Хуан Рамирес, но проблемът все още беше създаването, като Позо също беше "вързан". Обаче Алмерия, с всичко изгубено, се измъкна от сърцето. Morcillo, през 65 г., оглави отбора, а Miño изчисти за корнер. Сервисът от страна на Dubarbier беше закачен от Quique González, за да започне играта от Чили.

Овиедо беше по-нисък в представянето си, Алмерия беше революционизирана от битки, надвивайки съперника си. 76-годишният Калу Уче се възползва от подаване на Позо, за да обърне резултата срещу липсващия Овиедо, неспособен да спре кървенето в защита. През 88 г. Чули, който няколко минути преди това успя да осъди, получи целта, която му се съпротивляваше толкова много, и постави третия, който държи Алмерия във Втора дивизия, тъй като с този резултат той напуска изпадането.