Ново поражение на Сеута молци 0-2 срещу друг от петлите в категорията, Севиля ФК, в сериозен мач, предложен от скумрийния отбор, който въпреки че носеше тежестта на мача от Севиля през първото полувреме, едва имаше шансове за гол, с изключение на двата гола, които дойде почти последователно, по същия начин, двама интернирани по крилото, преливащи крилата и централен и нисък център до далечния стълб с изстрели за удоволствие на Диего.

севиля

През второто полувреме Полилас промени схемата си и даването на вход на двама освежаващи играчи като че ли даде нов въздух на отбора, намирайки пристигащи в района, през второто полувреме Севиля направи само силен удар към местната врата, докато отборът Скумрия принуди вратаря си да направи 2 интервенции за заслуги, за да избегне местната врата и няколко опасни пристигания, които бяха осуетени от защитата му.

Добра игра в общи линии, които оставят Polillas без да отбележат, но с добър вкус в устата за следващите мачове.

Полилас игра с Хави Казанова, Марио, Бруно, Хави Гарсия, Сахо (Карлос Куеро, 67 '), Алваро, Харон (Берруецо, 46') Хуанма (Хуанми, 81 '), Салгуеро (Свели, 46'), Ален и Фаисал,

Севиля ФК го направи с Матиас, Марчено, Отеро, Дарио, Салас, Луис, Аркос (Алваро, 89 '), Буено (Кортес, 80'), Диего (Пабло, 68 '), Алексадро (Рубен, 80') и Исмаел Салгеро (Навас, 89 ').

Головете бяха отбелязани от Диего в 28-ата и 31-ата минута на първото полувреме.

Срещата беше ръководена от съдията от Трета дивизия на Сеута Серджо Алкараз Яниес, който бе подпомаган в лентите от помощниците Антонио Позо Фернандес и от Абделмумин Мехди Мохамед. Той показа жълт картон на местните Алваро и Хави Гарсия и на посетителя Исмаел Салгуеро.

Мачът, съответстващ на седмия ден в група 4В на Младежката честна дивизия, се игра в съоръженията на федеративното поле „Хосе Мартинес Пири“ при затворени врати без фенове.

След това поражение Polillas Ceuta остава на последната позиция, без да отбележи, докато Sevilla FC е втори след Real Betis Balompié.