A Португалия Без Кристиано Роналдо тя дебютира в първия си официален мач, след като се провъзгласи за европейски шампион с препъване в швейцарски (2-0), който знаеше как да се възползва от десет минути спад на португалеца, за да спечели мача. една от първите квалификационни изненади за Русия.

кристиано

Головете на Бреел Емболо и Адмир Мехмеди, през 23-ата и 30-ата минута, през първото полувреме бяха твърде тежка плоча за Португалия, който неуспешно обсади вратата на Ян Сомер след почивката с влизането на Андре Силва и Жоао Марио, а по-късно от Рикардо Куарезма. Настоящият играч на Бешикташ направи революция в играта на отбора на Фернандо Сантос по крилото и асистира на играча на Валенсия Нани, който имаше глава с 2-1, която се озова на поста, но това не беше достатъчно, за да предотврати поражението на континенталния шампион.

Той също „подбуди Франция, финалист на Еврокъп. Екипът на "bleu" се натъкна на непревземаема стена през Беларус (0-0), след като направи постоянна обсада през второто полувреме. След безвредните начални 45 минути французите започнаха работа през второто полувреме, за да започнат с победа. Въпреки монополизирането на атаките по това време и бутилирането на съперника им на собствено поле чрез допускане на Пайе, Франция имаше ново фиаско, като не намери начин да пробие целта, защитена от Горбунов в първия му официален мач след удара на финала на еврото.

От своя страна, Швеция взе точка преди Холандия (1-1) в първата среща от ерата „след Ибрахимович“. Жълтите придобиха златен доход в края на почивката с вазелин от Берг, като се възползваха от огромна грешка в задната част, но Снайдер хвърли тежестта на отбора си на гърба си в деликатни моменти за него и аз получавам резултата отговорност за връщане на равенството към маркера.

България той се възстанови навреме от силна уплаха срещу Люксембург (4-3). Въпреки че бързо спечели аванса благодарение на мощен удар на Рангелов, дуелът полудя през второто полувреме. Дубъл на Йоаким обърна резултата, но хората на Ивайло Петев реагираха, за да противодействат на изненадата.

Не се провали Белгия в група H. Блокът, воден от испанеца Роберто Мартинес, лесно надмина Кипър. Той беше по-ефективен от брилянтен и трите точки бяха негови с две попадения на Ромелу Лукаку и един от крилото на Атлетико де Мадрид Яник Караско, който затвори победата с крайните 0-3.