Валенсия загуби срещу Айнтрахт, измъчван от доморасли играчи и със страхотното представяне на Виера и Пиати

Валенсия завърши подготвителните мачове с първото си поражение в предсезона, след като загуби с 4: 2 от Айнтрахт във Франкфурт, което е прекомерен резултат за достойнствата и на двата отбора.

загуба

Маурисио Пелегрино подреди необичайни стартови единадесет, с играчите, които се радваха на най-малко минути това лято, и няколко домашни играчи, след като остави добра част от играчите в Испания, които победиха Тотнъм на Местала в четвъртък.

Въпреки поражението Валенсия предложи добър имидж, в мач, в който се откроиха Джонатан Виера и Пабло Пиати, използвайки добре минутите, дадени от техния треньор, добре подкрепен от Пабло и Парехо.

Германският отбор излезе по-свързан с игралното поле срещу плаха Валенсия, която след двадесет минути вече загуби с 2: 0, след два почти поредни гола на Айнтрахт.

Многобройната събудена Валенсия, която се събуди в атака под звука, който Джонатан Виера вкара. Канарският полузащитник изигра добра стена с Пиати, а аржентинецът намали дистанциите на таблото със сух удар отпред.

В продължението испанският отбор предложи най-добрите си минути на игра и Пабло постигна масите, след нова асистенция от Виера.

Валенсия игра с голяма плавност и яснота в атака и когато изглеждаше, че всеки момент ще завърши завръщането, Айнтрахт вкара в сет.

Екипът на "ché" го обвини и в двете, почти колкото в напускането на Джонатан Виера от терена. След въртележката на промените играта се отвори много и Хофер затвори сметката за германския отбор, като вкара 4-2 в последния участък от мача.

Информационен лист:
4. Айнтрахт Франкфурт: Трап, Бъчър, Демидов, Оципа, Юнг; Инуи, Швеглер, Айгнер, Роде, Майер и Океан.

Играха още: Андерсън, Челоци, Ланиг, Матур, Кител, Колер, Хофер, Майер
2. Валенсия: Алвес, Бараган, Рами, К. Делгадо, Салва Руиз; Албелда, Парехо, Пабло, Бернат; Виера и Пиати.

Свиреха още: Порту, Алкасер, Фегули, Кинтанила,
Голове: 1-0, м.20: Айгнер. 2-0, м.22: Океан. 2-1, м. 26: Пиати. 2-2, m.51: Пабло. 3-2, m.62: Океан. 4-2, m.81: Хофер.

Рефер: Виктор Касай. Той увещава Демидов от Айнтрахт.

Инциденти: Приятелски мач, изигран на стадиона срещу Commerzbank-Arena във Франкфурт