The Челси постигна ясна победа срещу дебютант в Шампионската лига, Краснодар Руски (0-4), в мач, в който англичаните показаха много повече удар, отколкото игра.

разходка

При липса на блясък лондонският екип показа, че има страхотен фон в гардероба. Достатъчно беше с гол през първото полувреме и три през последната четвърт час, когато руснаците се тресеха най-много, да добавим трите точки.

Най-добрият играч на мача беше Ziyech, подписан този сезон от Аякс. Интервенциите на мароканския левичар бяха единственият акцент в отбора Франк Лампард през по-голямата част от срещата.

Английският треньор има още много работа пред себе си, за да подмаже машината за отбор, който направи многомилионни разходи това лято.

The Краснодар Той пристигна със значителни жертви в началните си единайсет: шведът Клаесън, французите Кабела и бразилския Вандерсън. Докато, Лампард той имаше избор. Относно равенството през първия ден срещу него Севиля въведе четири промени: Тиаго
Силва спира го Лондон, докато Канте, Пулишич Y. Джеймс те откъснаха от пейката.

"Биковете" не бяха обезсърчени и тръгнаха за играта от началния свирка. Менди, който се е уредил като титуляр в предстоящата цел Кепа, трябваше да тренира старателно след три минути, за да отклони с върховете на пръстите си поставен изстрел Уткин който се плъзна между трите пръчки.

Това, че англичаните имат проблем с целите, е очевидно. Но липсата на дузпа не беше в плановете на Челси. Глупаво наказание, извършено от Кайо да се Вернер даде на посетителите възможност да излязат напред на таблото. Жоржиньо хвърли го като Бруно Фернандес, скачайки преди стрелба, но топката беше изплюта от гредата и след удара в гърба на Сафонов беше изчистена от руската отбрана. (мин. 14)

The Челси той се отегчи с много хоризонтални подавания и само Ziyech го опита отляво с известна опасност. Междувременно местните започнаха няколко много добронамерени контраатаки, въпреки че трябваше да ударят последния пропуск.

Голът дойде в изолирана игра. Отново вдигна мароканския левичар Холандия играта започна, топката стигна Хъдсън-Одой, чийто хлабав изстрел се изплъзна неразбираемо от ръцете на Сафонов, счита за бъдещия вратар на руския отбор. (мин. 37)

Челси не се чувстваше по-комфортно с резултата в тяхна полза. Във втората част руснаците продължиха да напредват, докато Лампард е измамен в групата. Газински успя да вкара гол в пиеса, започната от Рамирес и на изхода от корнер руският халф завърши напречната греда на изхода от корнер. Руснаците притиснаха лондонския отбор. Оставаше само да се преодолее Менди. Вратарят на Сенегал поддържаше отбора си жив.

По средата на второто полувреме Лампард той определено загуби търпението си и направи промяна на руснака. Три люлки, две от тях атакуват: Монтирайте Y. Пулишич. Промените дадоха незабавен резултат. Кадър на младия английски национал, Монтирайте, е изчистен на ръка от Мартинович. Ясна дузпа. Жоржиньо не искаше да поеме отговорност от единадесет метра. Вернер, които едва бяха участвали в играта, не се провалиха. (мин. 76)

Оттам местният екип потъна. Учениците на Лампард за да завърши играта. Вернер влезе в голямата зона, даде топката на Ziyech, най-добрият играч на нощта, който замая руската защита и вкара третия. (мин. 80)

Нововъведеният Пулишич поставете последния пирон в гроба на Краснодар с гол в минута 90, за да премине от Авраам. The Челси поема преднината на група Е в очакване на мача между Севиля Y. Рен.

0 - Краснодар: Сафонов; Смолников, Мартинович, Кайо, Чернов; Газински, Олсон (Сперцян, мин. 82), Рамирес, Вилена, Уткин (Сюлейманов, мин. 74); и Берг (Берг, мин. 87).

4 - Челси: Менди; Azpilicueta, Rüdiger, Zouma, Chilwell (Emerson, мин. 81); Жоржиньо (Канте, мин. 71), Ковачич (Пулишич, мин. 71), Зийех (Абрахам, мин. 81), Хаверц, Хъдсън-Одой (връх, мин. 71); и Вернер.

Голове: 0-1, мин. 37: Хъдсън-Одой. 0-2, мин. 76: Вернер (дузпа). 0-3, мин. 79: Ziyech. 0-4, мин. 90: Пулишич.

Рефер: Али Вордик (Турция). Той увещава Олсон и Мартинович.

Инциденти: Мач, съответстващ на втория ден от Шампионската лига, изигран на стадион Краснодар пред няколко хиляди зрители.