Награденият изпълнител използва седемминутна тренировка, за да свали бруталните 68 кг. Обясняваме как е бил планът му за упражнения. Грами 2018: Пълен списък на победителите

Британската певица и автор на песни Адел реши да отслабне преди наградите Грами през 2017 г. И момче го направи. Как обаче постигнахте подвига със свалянето на 68 кг? Очевидно храната е изключително важна, така че вероятно е трябвало да спазвате строга диета, основана на диетата Sirtfood, чиито опори са зеленият чай, тъмният шоколад, ябълките, магданозът, куркумата, къдравото зеле, боровинките, каперсите, цитрусовите плодове и червеното вино . Какво да кажем обаче за обучението?

тренировка

Няма какво да прекарвате часове и часове във фитнеса. Само 7 минути, 7 минути в рая, както го нарича началникът на плана, неговият личен треньор, Питър Герасимо. Говорейки пред списание People, той посочи, че цялата ми база е да започна от сърцевината и да работя към периферията, защото там са съсредоточени всички сили и благополучие. Не става въпрос за големи мускули. Упражнението трябва да подобри живота ни, а не да пречи ".

Формулата, която насърчава страхотни резултати, се обяснява от логиката на непрекъснатите упражнения, едно след друго, само с 10-15 секунди, за да се възстановите и да направите следващото. В "7 минути в рая" няма почивки и той има следните упражнения:

Първа минута: Класически лицеви опори

Втора и трета минута: редуващи се странични лицеви опори, по една минута, на двете ръце.

Четвърта минута: странични лицеви опори с тази разлика, че се използват и двете предмишници.

Пета и шеста минута: „дъска от плоча“, която включва легнало по гръб, по гръб, повдигане на краката, ръцете и раменете от пода, придържане на краката под ъгъл от 45 градуса.

Седма минута: Упражнение в стил Супермен. Легнете с лице надолу и повдигайте последователно ръцете и краката.