русия

Испанският отбор по хандбал за жени не можа да добави равенството, необходимо за удостоверяване на преминаването му към полуфиналите, и ще зависи от препъване на Швеция за достъп до битката за медалите, след като падна в сряда 26-36 срещу Русия. Ясен маркер, който допълнително усложнява опциите на „Воините“, тъй като ще е достатъчно скандинавските жени да спечелят тази сряда (12.30 ч.) В Черна гора с цел да преодолеят Испания в голова разлика и да поемат полуфиналиста.

Тъй като тези на Карлос Вивер успяха да се бият само за няколко минути, времето, необходимо на руския отбор да довърши смазването на съоръженията на истинския валяк, който стана днес за испанския отбор.

ДОБРО НАЧАЛО

И че началото не би могло да бъде по-обнадеждаващо за "Герерите", отколкото с няколко последователни гола и добра защита, те изглеждаха готови да подражават на добрите изпълнения, които вече им позволиха да победят съперниците на ръста на Румъния в този свят Купа Унгария или Черна гора. Мираж, който едва продължи няколко минути, времето, необходимо на Испания да получи първото си изключване, спусъка, който в крайна сметка унищожи надеждите на отбора на Вивър.

И то е, че при видимо и невиждано Испания премина от победа с 2: 0 до 2: 5 неблагоприятно на таблото, след като допусна решителните 0: 5 в следващите три минути игра. Обстоятелство, което принуди испанския треньор спешно да поиска тайм-аут, страхувайки се, че играта ще приключи за „Герерите“ току-що започнала. „Трябва да играем дълго. Няма да го постигнем за първи път “, подчерта Вивър, който се опитваше да успокои нападателните действия на испанския отбор.

РУСКА НАСТУПНА

Спокойствие, което така и не настъпи, тъй като когато Испания не побърза да търси опорния Ainhoa ​​Hernández, без преди това да раздвижи руската отбрана, те се впуснаха в прибързани изстрелвания, които само послужиха за увеличаване на недостатъка. И то е, че тази сряда нищо не проработи в испанския отбор, нито атаката, нито защитата, където на "Уориърс" липсваше агресивността и необходимите крака, за да удържат руските играчи. Особено на крилата Анна Вяхирева и Ярослава Фролова, които не са срещнали и най-малкото противопоставяне, за да завършат с гол всеки от дългата си кариера.

Цели и повече голове, които позволиха на Русия, водена от испанеца Амброс Мартин, да получи доход от шест гола (6-12), с които настоящите олимпийски шампиони знаеха как да се справят с търговията през първото полувреме (12-16). Въпреки всичко Испания не се отказа и въз основа на индивидуални действия, особено Александрина Кабрал, се опита да не напусне окончателно срещата.

МОЩНА РИВАЛ

Аргумент, твърде оскъден, за да съдържа мощния руски отбор, който определено се изстреля на таблото с пробива през второто полувреме на вратаря Анна Седойкина, която с намесите си в крайна сметка потъна испанския отбор.

Всъщност „Воините“ изглеждаха осъдени на непоправима победа, когато руснаците бяха поставени с десет гола напред (15-25) само девет минути след второто полувреме. Силен маркер, който не оправдава доброто първенство, направено от испанския отбор, който можеше само да се бори, за да намали максимално недостатъка си, макар и без много късмет, както е отразено във финала 26-36

ЛИСТ ЗА ДАННИ

26 Испания: Zoqbi; Marta López (2), Mireya González (3), Pena (4, 3p), Cabral (6, 1p), Sole López (1) и Ainhoa ​​Hernández (3) - начален отбор - Navarro (ps), María Núñez (-), Ардерий (-), Ели Чезарео (1), Дженифър Гутиерес (2), Етксеберия (-), Лара Гонсалес (-), Алисия Фернандес (3, 2п) и Алмудена Родригес (1)

36 Русия: Сейдокина (1); Манагарова (2), Вяхирева (5), Сен (2), Макеева (1), Фролова (9, 2р) и Кузнецова (2) - стартиращ отбор - Лагина (2), Горшенина (2), Бобровникова (1), Михайличенко (2), Фомина (2), Жилинскайте (-), Малашенко (4), Кожокар (-) и Иларионова (1)

Табло на всеки пет минути: 2-4, 5-8, 6-10, 7-12, 10-14 и 12-16 (Почивка) 14-20, 16-25, 18-27, 21-29, 24-31 и 26-36 ( Финал)

Съдии: Бонавентура и Бонавентура (FRA). Те изключиха Соле Лопес за две минути за Испания.

Инциденти: Мач, съответстващ на третия и последен ден от група II на втората фаза на Световната купа в Япония, проведена в Park Dome в Кумамото.