Третият Астурхоки изравни при гостуването си на Шум и се възползва от поражението на Сант Кугат

Споделете статията

Алехандро Кармона взема топката по време на мач в Градо. Ирма Колин

нова

Овиедо

Астурхоки постигна ценна точка снощи при гостуването си на Шум, което беше напред през първото полувреме, когато Гарсия Муньос трансформира пряк свободен удар. за изравняване на резултата Borja Bernardo в минута 34.

Хората на Давид Миранда имаха шансове да наклонят баланса в своя полза, но нито Borja Bernardo, нито Pedro González бяха прави в директните си фалове, за да победят местната рамка.

Във всеки случай точката придобива специална стойност, тъй като ратифицира отбора на москон на трето място след Arenys de Munt и Palafrugell, като се възползва от поражението на своя преследвач, Sant Cugat, който падна с 4-2 при посещението си в Mataró.

На следващия ден ще има акцент в Municipal de Grado, тъй като Asturhockey ще приеме лидера Arenys.