Заедно с Джордж, петима други играчи имаха двуцифрени резултати за "гръмотевиците", които завършиха 44% (36 от 81) стрелба от полето.

thunder

Центърът на Нова Зеландия Стивън Адамс също блесна във вътрешната игра, като допринесе още един дабъл-дабъл от 19 точки, 10 борби. Освен това той добави четири асистенции и две кражби и спечели индивидуалния двубой срещу швейцареца Клинт Капела, въпреки факта, че вкара 17 точки.

Германският страж Денис Шрьодер и стражът Теранс Фъргюсън, които попаднаха в заглавията заради отсъствието за втора поредна игра на звездата на отбора Ръсел Уестбрук, с изкълчен ляв глезен, подписаха по 14 точки.

Испанският страж Алекс Абринес, който изигра 19 минути като резерва, завърши без точки, когато не успя да направи трите полеви удара, които той направи, които бяха отвъд 3-та линия, но улови 4 борби и открадна топка.

Победата остави Thunder 7-4, след като започна редовния сезон с четири поредни загуби.

Ракетите (4-6), които влязоха в играта с три поредни победи, отново имаха проблеми в играта в защита и не блеснаха и в атаката, оставайки само с 38 (31-82) процента точност в ударите на полето.

Стражът Джеймс Хардън допринесе с 19 точки, осем борби, пет асистенции и три кражби, без доброто му представяне - макар и омразен от пропуските в изстрела, 12 от 19 при удари от полето - предполагаше победата.

Бившият нападател на Thunder Кармело Антъни беше посрещнат от феновете със смесица от аплодисменти и освирквания. Той вкара само две точки през 20-те минути, които игра като резерва, с оскъдните 1 от 11 в полевите голове.

Стартовият пазач Крис Пол достигна 10 точки, пет асистенции, възстанови шест топки и загуби още пет.