Повдигнете UD: Паредес, Алберто, Иван (Фреди, мин. 68), Айлон, Агульо, Феран, Хигон, Жеро, Алваро Травер, Сантолая, Алваро Наваро (Хесус, мин. 65).

Torrellano Illice: Дейвид, Камараса (Падила, мин. 80), Хурадо, Леонардо, Оскар, Федерико, Борха, Агуло, Стив, Лимонес (Алберто, мин. 62), Ерик.

Рефер: Мигел Анхел Руис Гарсия. Той увещава левантинистите Иван, Сантолая и Алваро Наваро и посетителя Алберто.

Цели:
1-0 Феран, мин. 69
1-1 Борха, мин. 70
2-1 Алваро Травер, мин. 72

Ювенил А отново намери победа в мача, изигран този следобед на Ciudad Deportiva del Levante UD срещу Torrellano Illice. Хората на Хулио Мартинес не успяха да добавят трите точки от миналия 10 октомври, когато победиха Gimnàstic de Tarragona, но днес следобед се завърнаха, за да добавят трите точки, въпреки многобройните загуби, които техникът имаше за този мач.

Поради тази причина общо шестима играчи от младежките отбори от по-ниските категории са изпълнили поканата за тази конфронтация. Въпреки това, левантинистите знаят как да се противопоставят на своя съперник, който имаше само три точки по-малко в квалификационната таблица, и да се възползват максимално от шансовете си да бъдат победители в мача.

След първо полувреме, в което имаше повод за опасност за всеки отбор, головете дойдоха през вторите 45 минути. Удар с глава в 69-та минута от Феран, след свободен удар, изведе местните жители напред на таблото, но радостта продължи много малко, тъй като само минута по-късно Борха установи равенството с мощен центриран удар.

Levante UD носеше тежестта на играта през цялото време, докато Torrellano, който никога не губеше позиция на терена, се ограничаваше да защитава вратата си и да се опитва да се възползва от контраатаки, за да се опита да победи вратаря Paredes.

След равенството левантинският отбор положи всички усилия, за да достигне до опасната цел на противниковата цел. Алваро Травер, който видя вратаря напред, пусна изпомпана топка, която се вмъкна във вратата на гостите и вдигна резултата до крайното 2-1.