Комплектът от Доменико Тедеско се измерва у дома с Локомотив от Москва когото победи с 0-1.

Свързани новини

Миналата сряда Шалке 04 победи у дома с 0-1 срещу Локомотив от Москва. И двата отбора бяха дошли да си починат предишния ден. С този добър резултат на Шалке 04 е първо, докато Локомотив от Москва четвърто е точно след края на играта.

москва

През първото полувреме нито един отбор не успя да отбележи и отиде да си почине с резултат 0-0.

През второто полувреме Шалке 04 продължи напред на таблото с гол от Макени в 89-ата минута и наложи 0 на 1, като по този начин завърши мача.

В главата за замените играчите на Локомотив от Москва които влязоха в играта бяха Денисов Y. Жемалетдинов заместване Антон Миранчук Y. Алексей Миранчук, докато промените в Шалке 04 са били Сердар, Бенталеб Y. Burgstaller който влезе да доставя Маскарел, Руди Y. Бутало.

Реферът показа пет жълти картона, три в Локомотив от Москва (Хьоведес, Квирквелия Y. Игнаджев) и две до Шалке 04 (Маскарел Y. Макени).

С 4 точки, Шалке 04 се намира в първата позиция на общата маса, докато групата, режисирана от Юрий семен е поставен на четвърто място без точки, в края на мача.

В следващия кръг на лигата и двете Шалке 04 Като Локомотив от Москва ще играят на техния стадион срещу него Галатасарай СК и Порт съответно.