Актуализирано в 23:34.

Реал Мадрид

ВТОРА ЧАСТ В МЕСТАЛА

Стиснете Barza

Барселона излезе по-запушена през второто полувреме и играта беше дори след първите 45 минути, в които Емери бяха много по-добри. Педро, в минута 64, имаше много ясен шанс.

ФУТБОЛ/BBVA ЛИГА. СПОРТ 1-0 СЕВИЛА

Ракета слиза от облака към Севиля

Депортиво спря еуфорията на Севиля благодарение на страхотен гол на Хуан Родригес и истинска защита в защита. Галичаните са потвърдени като откровение на тази лига и са изцяло ангажирани в борбата за позициите на шампиони.

Сантяго Сегурола

Заместникът на директора на MARCA ще анализира спортните новини.

Еду Гарка

Директор на „Маркадор“ на Радио MARCA.

Ариго Саки

Италианецът ще анализира Реал Мадрид-Милано за MARCA.com и lagazzetta.it.

Направете своите единадесет от „Pep Team“

Помогнете на Пеп Гуардиола и създайте своя идеален отбор на Барселона с 24-те играчи, регистрирани за този сезон.

Квалификация за Световната купа

Резултати, класификации на всички групи, хроники, снимки и много други.

в "къща" и Фернандо Алонсо ще напусне десети

Барикело успя да заеме поле позиция в квалификационния ден на Гран При на Бразилия, след като определи най-доброто време от 1: 19.576, преди Уебър и Сутил. Алонсо ще стартира десети, а Алгерсуари дванадесети.

ТЕНИС/МАЙСТОРИ 1000 ОТ ШАНХАЙ

Надал се завръща във финала пет месеца по-късно след оттеглянето на Фелисиано Лупес

Рафа Надал ще се завърне да играе във финал на турнира след пет месеца, след като победи Фелисиано Лупес с 6-1, 3-0 и напусна Толедо поради контузия. Надал ще се изправи на финала Давиденко който се отърва от Джокович.

БАСКЕТБОЛ/ACB. UNICAJA 79-81 ИСТИНСКИ МАДРИД

Бълок също спасява Мадрид от Месина и оставя Уникаха много трогната в продълженията

Мадрид остава непобеден в ACB благодарение на Луис Бълок. С сензационна тройка с 8 секунди до края на продълженията той наруши равенството и остави играчите на Малага замръзнали, които все още не знаят победата през този сезон. „Месинският стил“ продължава да работи и Мадрид продаде целия брой победи в Малага, три от три.

Балон провокира гол срещу Ливърпул, който не би трябвало да се счита за валиден

Реферът трябваше да спре играта и да не присъди гола на Съндърланд, тъй като това беше възможно благодарение на факта, че топката се удари с паднал на тревата балон. Любопитното е, че стартира от млад фен на „червените“, чиято „грация“ струва болезнено на екипа му поражение.

Абел оставя Форлбн срещу Осасуна
    така че да пристигне прясно срещу Челси

Диего Форлбн няма да играе срещу Осасуна. Абел предпочита уругваецът да си почива от толкова много пътувания преди важния сблъсък в Шампионската лига срещу Челси.

ФОТОГАЛЕРИЯ НА ДНА

Марта Домнгес, с елита на лека атлетика

Жената от Паленсия получи в Будапеща трофеят за най-добър европейски спортист заедно с британеца Phillips Idowu, най-добрият в мъжката категория.

Те обичат игра в Бразилия и вкарват
    9 гола през последните 9 минути

Бразилецът Виана победи Чападиня с 11: 0, което им позволи да се изкачат в редиците. Последните 9 гола обаче дойдоха в последните 9 минути на мача. Срещата беше напълно подредена.