Изкачването минава покрай Сан Грегорио: Алморади отбелязва след 5 минути, а Гий пропуска дузпа в 90-ата минута

The Торент срв не е успял да се класира за финала на плейофа в трета дивизия след равенство 1-1 с CD Almoradí. След равенството 0-0 в първия мач, торентиносците бяха принудени да спечелят, за да запечатат класирането, но целта им се изплъзна при последното издишване. Гол от CD Almoradí заглуши един San Gregorio в пълна рокля и сложи край на мечтата за промоция за Torrent CF.

торент

Още от първата минута хората на Тони Яреньо скочиха на терена, решени да победят. Съзнавайки важността на играта, местните жители поеха инициативата и се обърнаха в атака, за да открият резултата възможно най-скоро. Въпреки честите пристигания на съперниковата цел, голове не се виждаха до 35 минути. Тогава Пара получи електричество в зоната и след бързо рязане изпрати топката в задната част на мрежата.

Целта постави равенството на пистата за Torrent CF и пътят ще бъде проправен още повече три минути по-късно. CD Almoradí остана с човек по-малко поради експулсирането на Mamadu. Халфът повали Педро, когато се изправи срещу вратаря на съперника и видя директното червено.

През второто полувреме Torrent CF даде по-голямо значение на главата, отколкото на сърцето. Местните отбелязаха нисък ритъм на играта, съзнавайки, че времето тече в тяхна полза. Бяха минути на нерви, но едва ли някаква дейност в която и да е област. Единствените подходи бяха от местния отбор, макар и без да пораждат истинско чувство за опасност.

Всичко изглеждаше контролирано, но с оставащите пет минути CD Almoradí вкара изравнителния гол в случайна игра. Не е известно как, топката се плъзна през гора от крака и се озова в задната част на вратата на Торент CF. Местните се обърнаха в атака, отчаяно търсейки победния гол, но той така и не дойде. Дори когато имаше дузпа в 90-ата минута, но Гий не успя да я материализира. 1-1 завършва мечтата за промоция на Torrent CF.