4-3 срещу Бамбашанас след емпанадила де Мостолес и претърпя мач. Като общо резюме изобщо не е лошо, почти е по-добре да го оставите както е и да игнорирате хрониката ... но щом вкарам гол, не ми се иска.

който

Започнахме играта с широка скамейка (липсваше само Дани) и съперник в полето, без промени и със стартовия вратар, който пристигна късно, така че се възползвахме от възможността да отбележим първия в минута на игра. Вече с промяна нещото беше достатъчно изравнено и те ни вързаха без много проблеми, вижте, че ни е трудно да излетим на таблото. След като се провалихме няколко ясни случая, вкарахме втория преди почивката, гол на висок ток на хаус, който се появява от време на време от младостта; За невярващите ще кажа да, това се прави нарочно и има лесно обяснение: когато стоя пред вратаря, това е лошо през нощта и тъй като нито ударът, нито дългият дрибъл не са моята сила (те никога не съм бил) Винаги прибягвам до пластмасови токчета, вратарят не го очаква и излизат страхотни голове (и големи глупости, но той влезе нали?).

Началото на второто полувреме, по-конкретно първите седем минути, беше за съжаление. Допуснахме две попадения през първата минута и се посветихме на лутане из корта, докато играта спре поради тайм-аут (от съперника, за да влоши нещата); През това време те ни направиха важна баня и ние сме се объркали много, никой от нас не е успял да промени нищо, за да спре кървенето и не след дълго завършихме KO. За щастие, в края на играта го казахме като разумни хора да се опитат да намерят решения (не натискайки като Adri и I ? lex's bandarras), надявам се, че всички гребем в една посока и не забравяме най-важната предпоставка: играем, за да се забавляваме. Вдъхновен от въпроса за промените: да ги направите отвън в подобни случаи? Открит дебат.

Дузпа, майсторски трансформирана от Жил на ръка в зоната, ни ангажира отново в играта и когато изглеждаше, че резултатът ще бъде равен, Адри отново се появи и вкара крайните 4-3, което ни оставя с невероятните 28 точки след поражението на Кеш и равенството на Перикос.

Пукнатината: Адри несъмнено е на път и целите му ни дават много точки.

Дендито: питам. Голове като този не се виждат всеки ден (надявам се, че са записани).

Трудната: сравнително чиста игра, трудно ми е да запомня тежки действия. Пустиня (предложения за добре дошли).

Какъв ден!: За Жил за действие, което всички помним: не можете да движите топката на половин метър, когато съдията не гледа. За съжаление.

И с очи, насочени към следващия уикенд, още един много важен двубой, който бърза с възможностите да бъде втори:

Неделя, 27 февруари 2011 г. - Канал Изабел II покрит павилион - 15:00 ч.

ALBATROS срещу CASH SANDOVAL

Вероятно отборът, който най-добре играе футзал в лигата, ще трябва да вложим всичките пет сетива в играта. И тъй като отново е наш ред в този прекрасен час, аз гласувам да извърша поредната закуска на онези, които сме нискокалорични.

Бих искал да завърша, като изпратя голяма прегръдка на lex, вратаря на Racing, който е имал нещастието да падне лошо на ръката си и е изкълчил рамото си (при липса на официалния медицински доклад) в мача срещу Lemontim . Ние сме там за всичко, от което се нуждаете, много насърчение и възстановяване възможно най-скоро.