• Facebook Messenger
  • Pinterest
  • Електронна поща
  • За печат

ЛОНДОН - Тотнъм Англичанинът постигна третата си поредна победа в УЕФА Лига Европа в четвъртък, когато победи молдовския Шериф с 2: 0 като гост, което гали квалификацията до следващия кръг на турнира.

фиоре

Тотнъм има идеален резултат в група KEFE

Айнтрахт Франкфурт, Фиорентина, Залцбург и Лудогорец Разград също добавиха третата си победа в толкова много мачове, докато Суонси, Севиля, Рубин Казан и Генк оставиха първите си точки да избягат, като се ограничиха до равенства 1-1.

Ян Вертонген отвори с глава в първата атака на Тотнъм в 12-ата минута след свободен удар на Кристиан Ериксен, а Джермейн Дефо увеличи до 75 с 22-ия си гол в европейските състезания.

Лондонският клуб има непобедена ограда и отнема пет точки за втория Анжи Махачкала.

В група К Анжи Руснаците реагираха, за да добавят първата си победа след равенство и загуба. Спечелен с самотен гол на Никита Бурмистров, достатъчен да победи норвежкия Тромсо на Anzhi Arena.

The Франкфурт те също така запазиха оградата си непобедена в турнира с победата си с 2: 0 у дома срещу Макаби Тел Авив. Гостите играха 56 минути с човек по-малко, след като Бен Хаим бе изгонен за втория си жълт картон.

Вацлав Кадлец изведе Франкфурт напред в 13 минути, а Александър Майер увеличи броя на 8 минути през второто полувреме.

В другия мач от група F, Бордо вкара първите си точки, след като Карлос Енрике с глава в последната минута френският клуб победи Апоел Никозия с 2: 1.

Лудогорец Разград също запази оградата си непобедена с победата си с 1: 0 над Черноморец Одеса.

Фиорентина, че през уикенда се върнаха два гола, за да победят Ювентус с 4: 2 в италианската Серия А, изпратиха без проблем 3: 0 румънския Пандури с 3: 0, за да останат един от фаворитите на турнира.

Хоакин откри резултата в 26 минути, Райдър Матос увеличи броя 8 минути по-късно, а колумбиецът Хуан Куадрадо вкара при 69 с мощен удар.

The Днепър де Хуанде Рамос спечели с 0-2 при Пасос Ферейра и следвайте след първия квадрат от група Е.

Валенсия даде почивка на многострадалните си фенове с победа с 5: 1 над швейцареца Санкт Гален.

Победата поставя Валенсия на втора позиция в групата си, зад Суонси от Майкъл Лаудруп, който загуби първите си точки след равенство 1-1 с руския Кубан Краснодар. Мигел Перес Куеста "Мичу" изведе уелците напред и французинът Сисе изравни в 90-ата минута. Въпреки този неуспех, те са лидери с точка предимство пред Валенсия.

Севиля, които също бяха спечелили първите си два мача, спасиха равенство 1: 1 срещу словенския Либерец благодарение на гол на Виктор Мачин Перес Витоло две минути от времето.

Майкъл Рабушич беше настанил местните жители на 20 години.

Въпреки това пробиване, Севиля е лидер на тяхната група H, изпреварвайки съперника си днес, който е на две точки назад. В другия мач германският Фрайбург не вдига глава и изнася лошите си чувства от Бундеслигата в Лига Европа. Той завърши наравно с 1: 1 в Германия и е трети с две точки.

Преди Бетис спечелиха първата си победа в груповата фаза в тясна форма на Бенито Вилямарин. Алваро Вадильо отговаряше за прекратяването на съпротивата на португалеца Витория Гимараеш с гол през второто полувреме, който даде лидерството на група I на отбора на Вердибланка.

Андалуският отбор се нуждаеше от победа след три официални мача, без да знае. Голът на Вадило понижи напрежението на клуб, който отчаяно се нуждаеше да спечели отново три точки във всяко състезание. Той го направи с страдание, Витория можеше да направи равенство в края, но не можа да избегне балсамова победа.

Хората на Пепе Мел са лидери от група I, обвързани на пет точки с Олимпик от Лион, който също постигна първата си победа с глава на Клемент Грение във втория акт. Французите остават живи в състезанието за сметка на хърватската Риека, който не можа да избегне малка почивка от състава на Реми Гарде, което е фатално във Френската лига.

Джонатан Сориано продължава романа си с целта. Уикендът направи две с него Залцбург, В предишния ден от Лига Европа той получи тройка, а днес даде на австрийския отбор три точки благодарение на своя гол, единственият в сблъсъка срещу Стандарт де Лиеж. Австрийците водят група С с железен юмрук. Спечели всичко.

По-стегната е група L, където AZ Алкмаар Холандец вкара второто си равенство в състезанието в областта на Шахтер Украинец (1-1) и е втори след ПАОК от Солун, който победи със страдание израелския Макаби Хайфа. Гол на Димитрис Салпингидис в края даде на гърците победата в равен мач.

Докато, Лацио Те не надминаха безцелното равенство в Кипър срещу Аполон и дадоха преднина на група J на ​​турския Трабзонспор, който лесно победи полската Легия Варшава с две попадения на Марк Янко и Олкан Алдин. Със седем точки и две пред италианците те се кандидатират за окончателно лидерство.

В група G Динамо от Киев Украинецът взе въздух с първата си победа срещу румънския Тун (3: 0), воден от великия Андрий Ярмоленко, който вкара един от головете за деня с огромен ляв крак извън зоната. Киев следва след белгийския Генк, лидер със седем точки и който днес се отказа от първите си две точки след равенство 1-1 на стадиона си срещу Рапид Виена.

The ПСВ Айндховен не надхвърли безцелното равенство на стадион Динамо Загреб и продължава нередовния си марш в група В, където Лудогорец води след постигане на третата си победа. По този повод той победи Черноморец у дома и командва класирането с девет точки.

В D, Уигън Английският не можеше с Рубин Казан. Той подаде руснаците Александър Прудников през първото полувреме, а Ник Пауъл изравни на границата на почивката. Това равенство стяга група D, където първата победа на шведския Марибор с 1-3 срещу белгийския Зулте Варегем оставя на всички отбори възможности. Руснаците водят класирането