Джамал Мъри новини и слухове

Денвър побеждава Минесота с Мъри, Йокич и. Кампацо

Nuggets победи T-Wolves 109-124 с 36 точки от Jamal Murray, трипъл-дабъл от Nikola Jokic и страхотна игра на Facundo Campazzo.

мъри

Джамал Мъри удря подобен на Йордания кош срещу Леброн Джеймс

Видео на бруталната офанзивна акция на Джамал Мъри, който прави Йордан на Леброн Джеймс. Възпроизвеждане за видеотеката. Не е за изпускане.

Джамал Мъри спасява Денвър, след като почти загуби 20 точки преднина

Джамал Мъри реши срещу Лейкърс да избегне 3-0. Nuggets печелят, след като почти губят 20 точки преднина през последната четвърт.

Мъри и Йокич хвърлят още един поглед на Клипърс и попадат във финала на Запада

Нагетсите се завърнаха с 3-1 при Клипърс, за да спечелят с 4-3 и да влязат във финала на Запада. Джамал Мъри и Никола Йокич са унищожили съперника.

Невероятната връзка на Kawhi с Jamal. С един пръст!

Ефектна тапа от Kawhi Leonard до Jamal Murray във важен момент от Nuggets-Clippers. Щепсел, направен с пръст!

Денвър изненадва Клипърс със стратосферна първа четвърт

Nuggets печелят 101-110 над Clippers, за да постигнат 1-1 в поредицата. Първата четвърт на Денвър беше невероятна и защитата им се подобри много.

Мичъл и Мъри правят история, като вкарват 475 точки в поредица

Той завърши поредицата Nuggets-Jazz и ни остави рекорден резултат за историята на Джамал Мъри и Донован Мичъл. Между двамата те вкараха 475 точки.

Денвър форсира седмата игра, след като спечели с 50 точки от Мъри

Nuggets победи Jazz 107-119, за да принуди Game 7 от поредицата. Колосал отново Джамал Мъри, 50 точки, и Донован Мичъл, 44.

Денвър оцелява благодарение на бруталната втора част на Джамал Мъри

Джамал Мъри имаше 42 точки, 33 през второто полувреме, при победата на Нагетс 117-107 над Джаз, за ​​да оцелее в поредицата.

Мичъл вкарва 51 на 50 на Мъри, Денвър на въжетата

За историята. Донован Мичъл вкара 51 точки, а Джамал Мъри 50. Никога не е виждан досега в плейофна игра. Юта спечели. Денвър е на въжетата.