Енгуера, дъно на групата, загуби при Алгинет 3-2; и Каналес пада с минимум срещу Суека

Споделете статията

Отборът от l’Alcúdia de Crespins направи равенство на терена Almussafes, в мач, в който отборът на Costera поведе с гол на Paulino веднага след началото на второто полувреме. Гостите успяха да си осигурят минималното предимство до последните моменти и когато се изпя триумфът на l’Alcúdia, местните изравниха в последната минута.

точки

Enguera, дъното на групата без точки, загуби с 3: 2 при гостуването си на Alginet, в мач, който започна нагоре за тези от канала, след като напредва местните след три минути. Местното предимство се запази през първото полувреме и в началото на втория Файос завърза за Енгуера. Местните отново поведоха, но Енгуера отговори бързо, като отново изтегли чрез Алън. В последната минута Алгинет вкара победния гол. Канали паднаха у дома, на Quatre Camins, като минимум срещу Суека, който вкара гола по средата на първото полувреме.