Екипът на Марио Копети победи успешно Тойота Леон, подкрепен от страхотно първо полувреме

Aviles | 16 · 12 · 18 | 01:18

belenos

Споделете статията

Играч от Оксигар Беленос избягва, за да направи репетиция. МИКИ ЛЮПЕЗ

Oxigar Belenos завърши 2018 г. с платежоспособна победа над Toyota León, която победи с 40-14, добавяйки пет точки към резултата си. Екипът на Марио Копети проведе диференцирана среща на няколко етапа. Без съмнение първият, поставен в първите 25 минути игра, беше най-позитивен.

Авилесиносът улови в това начало най-добрите минути на сезона заедно с тези, показани в миналите мачове срещу Паленсия и Саламанка. По този начин Беленос, който започна играта с Коке, Румен, Дани Белели, Габел, Танке, Казала, Ренцо, Начо, Пако, Хуан, Бони, Кроли, Ондина, Гути и Себа, показа много динамична и агресивна игра, контролиране на всички аспекти на играта и с голямо присъствие на средствата за игра и доминиране в широката област. В резултат Дани Белели постигна първите две изпитания, последвани от тези на Ондина, Себа и Ренцо, за да постави 33-0 на таблото. Маркер, с който е достигната почивката.

Във втората част ротациите дойдоха от техника на отбора на Авилесино, като в мача участваха играчи като Давид, Ксату, Фелипе Дейв, Рон, Чипи, Юго и Фер. Някои промени, необходими за оксигениране на най-използваните играчи и предлагане на качествени минути за по-рядко срещаните. В това начало за Беленос беше трудно да свърже пиеси след смяната на двете медии, обстоятелство, което беше плахо решено с процеса на Чипи да постави 40-0.

Това, което намали, беше темпото. Всичко това, защото Беленос се чувстваше много по-добър от отбора на Леоне, от който те се възползваха, за да проведат двата си теста, един от тях след състезание от 80 метра след прихващане на линията 22. Положителната нота беше приносът на играчи като Танке, които се върнаха към заниманието, както и минутите на Давид, Хато, Хуан и Бони, интонирани да подпишат победата.