Панатинайкос победи белия отбор с една точка, докато Барселона победи Кая Лаборал

Мадрид | 21 · 03 · 13 | 23:44

мадрид

Новини, запазени във вашия профил

Барселона -Кая Лаборал. EFE

Барселона, която днес победи Кая Лаборал с 83-74, вече се класира за четвъртфиналите, но си осигури първо място в групата, докато Реал Мадрид, въпреки че загуби у дома от Панатинайкос със 73-74, също влиза в следващия кръг на Евролигата.

Поражението на Уникаха в Малага срещу ЦСКА Москва от 66-70 поставя руснаци, мадриленци и турски Анадолу на четвъртфиналите, въпреки факта, че те също загубиха днес в Каунас от Залгуирис с 79-71.

По този начин имаше голямо задръстване в горната зона на група Е с ЦСКА, Реал Мадрид и Анадолу, изравни с девет победи. Следващата седмица Мадрид ще гостува на ЦСКА, докато Анадолу ще приеме Уникаха без опции.

Барселона от своя страна гарантира, че е първа в група F, каквото и да се случи и поставя Кая Лаборал в отчайваща ситуация, която следващата седмица посещава Москва, за да играе с Химки.