The Севиля C. винаги изглежда "малкият брат" на кариерата на ФК Севиля. Второ старше дъщерно дружество, в сянката на Севиля Атлетик, работата на майка кутия, инсталирана в Трета дивизия търсейки водещата си роля в Carretera de Utrera, както направи преди два сезона, насърчавайки няколко от своите играчи за SAT (Диего, Сера.), роля, която може да се повтори и тази година.

страшен

Групата, режисирана от Лоло Розано, провежда забележителна кампания. Осмо класирано, има спад до единадесет точки и „плейоф“ до седем, постигната цел за момента, представяне, което се кова, особено в спортния град.

Севиля С може да се похвали, че е един от най-страшните домакини в категорията. Това не е най-добрият местен жител, условие, което Ciudad de Lucena може да се похвали с 22 точки (Nervionenses, с 18, са четвърти, съвпадащи с Rota), но заедно с араселитаните може да се отбележи, че те са единствените двама непобедени екипи като местен.

След осем участия в Спортен град Хосе Рамон Сиснерос Паласиос, Севиля С представя баланс от пет победи и три равенства, въпреки че данните, които привличат вниманието в състава, воден от Лоло Розано, са статутът на съперниците, които са изпаднали във владение. По този начин, първите двама финалисти, Пуенте Генил и Сиудад де Лусена, са захапали праха по магистрала Утрера, губейки съответно 2-1 и 1-0, както и Xerez Deportivo (1-0), пети в таблицата. Още един петел, Сеута на Хосе Хуан Ромеро, равен на нула, докато Лос Бариос също загуби от минимума.

Откроява се и в Севиля С неговата ефективност. Осем гола в полза в осем мача, средно по един и три срещу Nervionenses са броени, за да добавят 18 от 24 точки, които се броят в шкафчето.

И е у дома, където Севиля С има своята ахилесова пета. С шест точки от осем старта, второто дъщерно дружество на Севиля е четвъртият най-лош отбор в категорията.

Победа, три равенства и четири поражения е гостът на една Севиля С, която не е печелила като посетител от 4-ия ден на мача, 1-2 срещу Сан Роке де Лепе, на 14 септември т.г.