Лескот и Насри подписват изравнителния гол в сблъсък, в който англичаните натрупаха до осем играчи в техния район

Новини, запазени във вашия профил

донецк

Насри заглуши английските фенове след гола си. EFE/Tolga Bozoglu

Френският отбор не потвърди добрите чувства, с които стигна до Еврокупата в Полша и Украйна, като не премина в първия си мач от равенството (1-1) срещу ултразащитна Англия, която натрупа осем мъже в района.

В игра, доминирана явно от хората на Лоран Блан, с почти 70% притежание и резултат от реализационни шансове, английският отбор успя да надраска точка благодарение на гол на Джолеон Лескот през първото полувреме, в страничен фаул, който френският халф Самир Насри изравни след няколко минути.

Когато "bleus" затегна оградата над вратата на Англия, пристигна целта на Трите лъва, как може иначе, стратегическа игра.

След половин час игра капитанът Стивън Джерард перфектно фокусира страничен фаул от дясното крило, който централният Джолеон Лескот, след като се избави от маркировката на Alou Diarra, завърши от малката зона в задната част на мрежата.

С малко време за съжаление, триангулация между Патрис Евра, Рибери и Насри завърши с топката вътре в английската врата след плътен удар извън зоната на играча на Манчестър Сити, който постави масите на таблото в сблъсък доминиране на блан комбо.