Билбао Баскет, по-умишлен, отколкото мъдър, издържа на "Реал Мадрид" в продължение на 30 минути, но пробег с 0-12 през първите пет минути от финалния акт ги раздели от дуела

deia

Билбао Баскет, по-умишлен, отколкото мъдър, издържа на поток от Реал Мадрид в продължение на 30 минути

Билбао - В продължение на тридесет минути, RETAbet Bilbao Basket, не винаги успешен, но енергичен и воин, победи медта срещу Реал Мадрид и тежестта на логиката. През тези тридесет минути, мъже в черно, Винаги в теглене, но без да губят връзка на базата на сърцето, интензивността и нападателния фар на Иван Бува, те настояваха да запазят погледа на хората на Пабло Ласо, без да падат, да ходят по жицата, но да напредват без комплекси. Но за да победят диктатурата на това, което обосновава, са необходими установената мощ, съвършенство и малко късмет, а вчера тези на Карлес Дюран, умишлени до краен предел и без да се резервират, въпреки факта, че във вторник континенталният боб се играе в Русия, те нямаше нито първото, нито второто и в крайна сметка коленичи при откриването на четвъртата четвърт, в което повече от пет минути без отбелязване на тежест тежеше ужас, с резултат, който мутира от 62-65, с който Мирибила, ефервесцентен и огнена като в най-добрия си дати, той дойде да мечтае за един от подвизите на вчерашното време на 62-77 без лекарство.

Тежестта на логиката и спортните възможности позволиха на белите, които трябваше да запретнат ръкави, за да спечелят, да оцелеят при загубата на Серджо Лул, при поничка в тъчдаун от Руди Фернандес или един от седемте в тройки от Джейси Карол. Защо? Защото той беше там, когато Джефри Тейлър трябваше, с две тройки от ъглите, да откаже първите опити за бунт през третата четвърт. Или защото въпреки факта, че в първите три действия Антъни Рандолф премина през дуела без болка и слава, той се активира в решителния момент и завърши мача с 13 точки за миг на око. Въпрос на фона на гардероба. Така усилията на домакините, макар и похвални, отпаднаха. Билбао Баскет стартира дуела прекалено уважително с белия гигант, избягвайки мелето в зоната, осъзнавайки физическата си малоценност и намирайки убежище в линията 6.75, а тази разлика, която Мадрид отвори от самото начало, в крайна сметка тежеше много. По времето, когато хората на Дюран избраха да отидат в окопите с Бува, отличен с 23 точки за 20 минути, съперникът вече имаше доста спечелена земя.