Технологията за видео арбитраж се намеси, за да събере противоречива ръка от Хектор Ерера, завършила с гол срещу Атлетико Мадрид.

ръката

3 ноември 2020 г.

За третия ден от Шампионската лига 2020/21, Атлетико Мадрид беше въвлечен в нов спор с VAR. Той спечели с 1: 0 при гостуването си на Локомотив, но с ръка от Хектор Ерера в рамките на обсъдени дискусии. След проверка с технологията, съдията се зарежда наказателна и руският отбор завърши наравно 1-1 след първите 45 минути. Тази област се състои също от Байерн Мюнхен и РБ Залцбург.

Съвпадението

The Атлетико Мадрид Той кацна в Русия с цел да вземе победа, която го оставя по-добре в група А на Шампионската лига. Но той намери Локомотив, който се изправи срещу него и усложни играта му. Въпреки това, гостуващият екип предложи и имаше най-чистите ситуации. Победата ще го остави по-добре профилиран, мислейки да се класира за осмия.

В 17-та минута José María Giménez изведе отбора на Diego Simeone напред с глава почти от вратата на зоната. Въпреки това, мигове по-късно, пристигна спорът от първото полувреме. Пратка до зоната на „матрака“ удари ръката на Хектор Ерера, но даде усещането за удар върху гърдите му и, подскачайки, удря ръката му. Реферът прегледа играта във VAR и реши да потвърди дузпата, която Миранчук промени за гол.

Въпреки твърдението на мексиканеца, който бе дал добра асистенция за гола на Гименес, резултатът беше 1-1. Атлетико Мадрид той беше отчаян в търсене на ново завоевание, което да го изведе отново напред. И той беше много близо: Анхел Корея получи страхотен пас от Луис Суарес и отправи силен удар, който се блъсна в гредата. Без повече време те отидоха да си починат с равенство.