Испанците бяха победени в двубоя на двойки, след като изиграха индивидуалните си мачове в същия ден

кьолн

Давидович и Фернандо Вердаско не можа да премине четвъртфиналите на ATP 250 в Кьолн. Комбинираното Испански се поддаде на двойката, образувана от Marach O и Raven Klassen в два сета от 7-5 и 6-3, които бяха по-добри в почти цялата среща в тенесист и физически.

Испанецът обвини много по време на мача на умора натрупани през деня днес, в който и двамата испански тенисисти трябваше да играят съответно мача си в cиндивидуална кутиял. И двамата Фернандо Вердаско, който имаше тежка игра срещу германеца Александър Зверев, в който е победен; като човека от Малага, който успя да победи Чилич; пристигнаха много изтощени физически среща на двойки.

И южноафриканската, и австрийската бяха много повече категоричен на твърдия съд на Кьолн, в която те поведоха и където прекъснаха услугата на отбора Испански три пъти. Малко покачване на нивото от испанската двойка изглежда предсказва евентуално завръщане, но те вече са поръчали съперничеща двойка да отлагам първия комплект с 7-5.

Вторият ръкав не беше много по-добър за Малага и Мадрид, които обвиняваха тегло на краката му през целия втори сет. Съперничещата двойка трябва да се постави в a 4-1 в игрите, само тласъкът на испанците позволи грим малко резултатът във втория набор 6-3, който сертифицира елиминиране.

Така че Кьолн ATP 250 за Фернандо Вердаско, който днес е загубил в двете си модалности. Не вместо Алехандро Давидович, който завършва времето си в двойната модалност, но ще продължи да се фокусира върху напредващите кръгове в el мъжки индивидили в германския град.