[amazon_link asins = ’B00DW6FZTK, B00GMOPT9A, 1543200680, B00JGWYVNA’ template = ‘ProductAd’ store = ’httpprestcom-21 ′ marketplace =’ ES ’link_id =’ f68f3f32-fdcb-1140e176-a] ’

Focus T25 е фитнес програма, която можете да правите от собствения си дом. Само с 25 минути на ден можете да постигнете отлични резултати (ако поддържате дисциплина и следвате посочените упражнения).

Focus T25 не е предназначен за професионални спортисти, а по-скоро за тези, които искат да практикуват фитнес по сериозен начин, но не и по професионален .

Повечето от нас не са професионални спортисти; Ние обаче сме загрижени за нашето физическо състояние:

  • Имам здраво сърце
  • Постигнете a плосък корем.
  • Отслабнете.
  • Насладете се на здравословен начин на живот С нашето семейство.

Голямото предимство на Focus T25 пред другите тренировъчни програми е, че постигате резултатите от упражненията за един час, само с 25 минути на ден.
Не се нуждаете от нищо повече от килим или постелка, освен ластик (и тежести за някои упражнения).

Всеки от 9-те DVD-та включва различни 25-минутни упражнения, които се разпространяват в календар, който включва две фази: АЛФА И БЕТА.
(Има трето ниво, наречено GAMMA, което трябва да се закупи отделно).

Някои реклами (за Shakeology, продукт хранителни използва се за отслабване) преди всяко упражнение; Въпреки че те могат да досаждат, можете лесно да пропуснете DVD.

Пакетът включва еластична лента за устойчивост, която съдържа латекс, и е необходима за изпълнение на някои упражнения (това е важно да знаете дали сте алергични към латекс).

искал знам

Упражненията допускат някои модификации. Това е особено полезно, ако имате някакъв физически проблем, като проблеми с коляното и ставите.
Позволява да приспособите интензивността на упражненията към вашето физическо състояние, без да губите ефективност. Тези модификации позволяват на много потребители да се насладят на добра програма за упражнения без нараняване.

Как е организирана фитнес програмата Focus T25

Упражненията са на 5 дни в седмицата. Както подсказва името, упражненията продължават 25 минути. На петия ден правите двойна сесия. След това имате ден за почивка и втори ден, в който работите върху разтягане и еластичност (има конкретно DVD за разтягане).

Ако сте годен човек, може да се наложи да се отбиете директно към БЕТА фазата от програмата, която е най-интензивна.

The упражнения, които трябва да правите, без да спирате (дори да няма чаша вода). Упражненията за загряване са кратки и упражненията след охлаждане могат да се правят за 2-3 минути.

Можеш регулирайте силата на звука на музиката. Ако например вече знаете упражнението, което трябва да направите, можете да качите музиката и да слушате инструктора (на английски език) като фон, за да имате поне справка и да следвате същия ритъм като инструктора.

На екрана има обратно отброяване, за да знаете метеорологично време това, което ви е останало, има и лента (тип термометър), която ви казва както какво имате, така и какво ви е необходимо, за да завършите упражнението.

АЛФА.

Това е първата фаза на програмата. С него ще можете да поставите основа, която е от съществено значение за постигане на добра физическа форма.
В зависимост от вашето физическо състояние можете да намалите времето в тази фаза или да преминете директно към БЕТА фазата.
Фазата трае 5 седмици.

Кардио: 25 минути изгаряне на калории. Ще ви накара да се потите.
Скорост 1.0: Силен ритъм на оптимистична музика за изгаряне на мазнини.
Обща верига на тялото: Упражнения за сила и издръжливост, при които не е нужно да вдигате тежести.
Ab интервали: коремни преси на пода за изгаряне на коремни мазнини.
Долен фокус: фокусира се върху мускулите на долната част на тялото (краката), от съществено значение за изгарянето на мазнини и ускоряване на метаболизма ви.
Разтягане: в стъпка

Ако вече имате основна физическа подготовка (направили сте всички упражнения от алфа фазата през 5-те седмици), сега можете да преминете към бета фазата, която е повече интензивен и ще изисква a по-високо ниво на физическо натоварване. Тя се основава на предпоставката, че вече сте подготвени физически за тези упражнения.

Core Cardio- Бързи кардио сесии, които не са съвсем лесни.
Скорост 2.0: Бързи и интензивни кардио упражнения.
Rip’T Circuit: Кардио упражнения за горната и долната част на тялото, завършени с коремни преси. Ще ви трябват еластична лента за съпротивление и тежести.
Динамично ядро: динамика от хоризонтално към вертикално положение
Горен фокус: много интензивна работа за горната част на тялото. Трябват ви тежести и ластик.
Основна скорост: упражнения за постигане на скорост и ловкост (не са включени, трябва да бъдат закупени отделно)

Програмата FOCUS T25 включва:

  • Еластична лента за съпротивление (изработена от латекс, както може би вече знаете).
  • Кратко ръководство за бързо получаване на най-добрите резултати
  • Ръководство за хранене.
  • Някои календари за всяка от фазите (АЛФА и БЕТА). Много полезно да ви мотивира и да измери получените резултати.

Добра фитнес програма за тези, които искат да започнат от начинаещо ниво и имат малко време на ден за изпълнение на упражненията.

Дори да са само 25 минути на ден, това не бива да ви кара да мислите, че упражненията са лесни.

Не забравяйте, че програмата се нарича FOCUS T25 и че тя ще изисква да бъдете напълно фокусирани във всеки един момент.

Други фитнес програми за влизане във форма

Zumba Fitness Exhilarate

Тази програма ви позволява да приведете тялото си във форма по забавен начин и от собствения си дом.

Придружени от различни музикални ритми (както латиноамерикански, така и международни), можете да постигнете страхотни резултати, тъй като милиони хора по света вече са проверили.

Включва 7 DVD диска, тонизиращи пръчки и ръководство за употреба.

Добра програма, ако искате да подобрите физическото си състояние и да отслабнете.

[amazon_link asins = ’B00ATDUA8K, B01B57XUIU, B00IEMPDI0, B01DW4ER1I’ template = ‘ProductAd’ store = ’httpprestcom-21 ′ marketplace =’ ES ’link_id =’ 886bb431-08d7-11e7-9430ca]

Колекция Батука [DVD]

Въпреки че са забавни упражнения, които ще ви помогнат да поддържате форма, не бива да забравяте научната основа, на която се поддържат.

Не само ще ви помогне да се почувствате по-здрави и по-добри, но и другите ще го забележат. Подобрява както сърдечно-съдовата, така и мускулната система. Помага да отслабнете и да се чувствате по-добре от ден на ден.

Съдържа перфектно проектирани хореографии, които интелигентно и ефективно съчетават танца с гимнастиката.

Музиката ви помага да постигнете страхотни резултати по забавен начин.

Ако смятате, че тази статия е интересна, моля, споделете я, за да помогнете на други хора

Пила под: Спорт с етикет: програма

Коментари

Двойният ден в обхвата споменава само едно упражнение или се повтаря два пъти или се прави само веднъж.

В тренировъчния план основната скорост на DVD не е определена за нито един ден, кой ден от седмицата трябва да се направи?

Здравей, Гаетано,
можете да използвате CORE SPEED като заместител на SPEED 2.0 с по-висока интензивност.

Благодаря за вашия коментар.

Ана Ана Милена Вилакиран казва

Как мога да купя този продукт focus t25

Здравей, Ана, можеш да го купиш на Amazon. В тази връзка.
Вижте къде пише „достъпно чрез тези продавачи“. Ще ви го изпратят от САЩ.

Е. Отлична програма

Адриана Торес казва

Вече приключих с алпа, аз съм бета и ми е трудно, но ще продължа, не съм много дебел, но имам много лонга и искам да изчезна. Истината ме прави супер баща, защото мисля, че виждам резултати и че не съм спазвал диетата 100 просто не ям арини бих искал да знам къде мога да поръчам протеина, който използват за фокус25

Казва Адриана де Вега

Бих искал да знам дали има място, където можете да закупите, което не е онлайн.

Казва Роза Рохас

Здравейте, бих искал да знам как мога да получа тази програма за упражнения и нейната стойност, благодаря

ЗДРАВЕЙ, ИСКАХ ДА ЗНАЯ КАК ДА КУПИМ FOCUS T25, АЗ ОТ ИСПАНИЯ БЛАГОДАРЯ

Казва Патриша Салседо

Защото снимките на хора, които отслабват. Те са дъбени. Не е правилно, мисля.

казва Вивиан Роджър

Направих лудост два пъти, мога да стартирам тази програма и тя ще ми даде резултати?
Благодаря