Последната от класификацията, малко по-далеч от постоянството при обвързване с една цел

Гранада | 15 · 01 · 17 | 20:50

гранада

Споделете статията

Гранада завърши играта с девет играчи. EFE

Гранада и Осасуна ще продължат още един ден в последните две позиции в класирането, макар че сега са по-далеч от зоната на постоянство, след като завързах тази неделяl на стадион "Нуево Лос Карменес" в сблъсък, натоварен с драма, че всеки може да спечели, въпреки че наварските бяха по-близо до победата.

Рохилосите излязоха напред през първото полувреме с гол от Ориол Риера Y. андалузците са вързани във втория чрез украинския Артем Кравец, макар че когато бяха по-добри и бяха хвърлени за завръщане, бяха спрени от изгонването на нигерийския Уче Агбо.

Осасуна Той влезе по-добре в играта и в резултат на първоначалното господство той поведе на таблото в 11-ата минута с гол на Ориол Риера, който разбърка добре района и стреля далеч от обсега на мексиканеца Гилермо Очоа след добре изиграна пиеса на Роберто Торес.

Местните не реагираха, далеч от интензивността и концентрацията, поискани от техния треньор, Лукас Алкараз, в предишния мач, тъй като Очоа дори трябваше да се появи след четвърт час, за да избегне 0-2 срещу Серджо Леон.

Oriol Riera и Sergio León подписаха отново, след половината от първото полувреме, нови опции за гол за a Осасуна е много добре поставен и превъзхожда във всички аспекти на играта.

Голът на гостуващия Марио Фернандес трябваше да действа само преди почивката преди далечен удар на французина Франк Табану, докато единственият, който се докосна до целта, беше португалецът Рубен Везо с глава, която мина встрани.

Канарският рефер Трухильо Суарес, който през първото полувреме успя да покаже втория жълт картон както на бразилеца Андреас Перейра, така и на Фаусто Тиенца, анулира преди почивката гол на Ориол Риера за офсайд.

Той си тръгна на Гранада през второто полувреме и веднага след като започна, французинът Jeremie Boga можеше да отбележи два пъти, но той изпрати удара си високо в откровена позиция през първото, а в следващото не можа с Марио в ръка за ръка.

Алекс Беренгуер отговори в акция за уволнение на местния тил, но той не коригира изстрела си, точно преди Марио да се завърне, за да спаси отбора си по чудотворен начин, този път от упор от Кравец.

Беше точно Кравец, който вкара равенството В 69-ата минута в игра, която се нуждаеше от троен изстрел на rojiblanco, тъй като преди изстрела му да изравни състезанието, аржентинецът Ezequiel Ponce изпрати ритник към гредата и Марио изчисти старта на Alberto Bueno.

Радостта не продължи дълго за rojiblancos, тъй като само три минути по-късно те бяха по-многобройни Изгонен е нигериецът Уче Агбо за атака на Серджо Леон.

Андреас Перейра успя да даде победата на Гранада с далечен изстрел, който премина широко, а французинът Емануел Ривиер и Серджо Леон към Осасуна с глави нагоре, в които не можа да преодолее Очоа първия и ритник, който изпрати втория.

Гранада завърши играта с девет играчи като изгони Езекиел Понсе в последното действие на мача за двоен жълт картон.

Сега Гранада е на шест точки от зоната на постоянство, докато Осасуна, който остава на дъното, е на седем.

Информационен лист:

1 - граната: Очоа; Foulquier, Vezo (Ezequiel Ponce, m.65), Lombán, Tabanou; Серги Сампер, Уче, Андреас Перейра, Бога, Ацили (Алберто Буено, м. 57); и Кравец (Гастон Силва, м.75).

1 - Осасуна: Марио; Беренгуер, Унай Гарсия, Давид Гарсия, Ойер, Клерк; Каушич, Фаусто Тиенца (Фран Мерида, м.77), Роберто Торес (Хайме, м.77); Серджо Леон и Ориол Риера (Ривиера, м.70).

Рефер: Трухильо Суарес (C. Tinerfeño). Той изпрати местния Уче с директно червено (m.72) и с двойно жълто към местния Ezequiel Ponce (m.94). Той показа жълт картон на местните Андреас Перейра и Табану, както и на посетителите Фаусто Тиенца, Ориол Риера, Давид Гарсия и Беренгуер.

Цели: 0-1, m.11: Ориол Риера. 1-1, м.69: Кравец.

Инциденти: Мач, съответстващ на седемнадесетия ден от лигата Сантандер, изигран на стадион Нуево Лос Карменес пред 15 000 зрители.