милър

Изгубени САЩ с оглед на Германия (0-1), но кой знае дали е спечелил изучаването на ценен урок, този за разбиране, че в a света не давайки максимума си може да бъде смъртоносно. Германците намалиха илюзиите на мъжете от Клинсман и неговата американска мечта, разсейвайки убежденията, взети в предишните два мача, за 90 минути да възстанови съмнението дали американците са готови да се състезават с първите футболни сили или все още се нуждаят от още пет минути готвене.

Въпреки многото съмнения и потока от подозрения относно възможна равенство, което би квалифицирало и двете, нямаше „биското“. Със сигурност защото двама не се равняват, ако единият не иска, ако този е Германия, изключително мощен отбор, който понякога изглежда печели, без да иска. Така те взеха три точки, а лидерството - на Lцw, че е запазил за Хедира и Гетце: с обичайната си обидна инерция, сякаш постелката е обърната към целта на Хауърд, той узрява целта, докато не падне под собствената си тежест.

Фото галерия

Изглежда, че САЩ стигнаха до равенство, без да знаят колко неудобни могат да бъдат спекулациите, колко е рисковано да се иска да се съгласи равенство с онзи германски дявол, който събира в атаката си съзвездие от звезди, каквито малко съществуват. Изглежда, че американците бяха в приятелска партия, тревожно безгрижни за реалното си положение: победа за Германия и Гана - и двете с един гол - ги изпрати у дома. Страничните центрове без финишър от Германия, които преобладаваха през първото полувреме, им помогнаха да бъдат уверени, но истината е, че тези на Клинсман бяха приклекнали, сякаш в разделението, което трябва да се премине, за да навлезе на съперничеща територия, имаше гигантски плакат с него девиз „Забранено да стъпваш на тревата“. Най-ясният от първия период пропусна Йозил в 35-ата минута срещу успешния Хауърд.

Теглото на качеството
Без да измъкне най-добрата си версия от съблекалнята, Германия се разрасна, защото САЩ не искаха да бъдат САЩ. За обща изненада, Dempseys, Jones 'и компания' се показаха като свои собствени обрати от предишните две игри. До тази игра всичко беше хубаво; когато топката загуби натоварването си от забавление и невнимание, за да носи тежестта на натиска, струва повече да тичаш със и зад нея.

Беше второ полувреме без много шансове от никого, но тежестта на качеството стана решаваща. Йозил не успя да оглави първия, завършвайки с предварителното съзнание, че не късметът се справя най-добре. Нито е ударил главата Клозе, нещо толкова рядко като мач от Световната купа, завършващ без неговата цел. Минути по-късно и двете Мьлер, този играч, който има всичко, за да изуми, дори фамилното име и този, който може да бъде обвинен само за носенето на толкова ниски чорапи. Играчът на Байерн Мюнхен взе рикошет, за да го постави с вътрешността между трите стълба, толкова близо до левия стълб, че изглеждаше, че там има магнит: 0-1.

Малко след това играта нямаше голямо значение, тъй като САЩ осъзнаха грешката си в подхода, но не бяха в състояние да реагират и да се придържат към играта, така че, знаейки я, тя погледна повече към последователността от голове на Гана-Португалия, която беше най-накрая благосклонен към него. След като Германия вече се отпусна и подаванията им бяха почти сигурни, Лам спаси вратата на Бедоя и Демпси духна в малката зона. Беше повече от заслужено победата на Германия с уравновесеност, която понижи американската мечта на това Световно първенство. Първият кръст след две лица, които бяха създали толкова много илюзии.