Крепостта Сан Марино е продължила само 25 минути. Оттам насетне всичко беше лоша новина за слабия отбор на Сан Маринер, който за пореден път преживя тежка футболна нощ.

закусва

Обсадата на Русия беше абсолютна от началния сигнал. Бенедетини, заедно със защитата си, направи всичко възможно, за да получи всички руски изстрели, които му дойдоха от всеки възможен ъгъл. Единадесетте играчи на Сан Марино бяха заключени в собствената си зона, без да могат да напуснат.

Головете бяха въпрос на време и първият дойде в рамките на 25 минути от играта. Головин влезе вдясно и в центъра му Севоли го отклони към собствената си цел. Това беше началото на руския фестивал за точкуване. Кудряшов, Дзюба, от дузпа, и Миранчук остави резултата при 4-0, когато съдията обяви края на първото полувреме.

Възобновяването беше изпитание за гостуващия екип, които се оказаха неспособни да сдържат непрекъснатите руски нападателни вълни. Статистиката на играта говори сама за себе си. 76% притежание за местните жители и общо 44 удара от никой от Сан Марино обобщават какъв е бил мачът.

Дзюба изживя една от най-добрите си нощи със своята селекция. Той вкара четири от деветте гола на отбора си. Дори си позволи лукса да пропусне дузпа, въпреки че отхвърлянето на целта му дойде и той успя да поправи грешката. Между 73 и 77 минути Русия вкара три гола. Головете паднаха, а също и съперничещите играчи, страдащи от крампи и неспособни да се справят с физическия ритъм, който играта изискваше.

Смолов, с два гола за 30 минути който беше на игрището, а Кудряшов закръгли резултата за селекцията на Черчесов.