8 април 2018 г.

вестник

"Аз съм виновен за тази ситуация, Алианца Лима заслужава повече точки" с това изявление на пресконференция треньорът на синьо-белите Пабло Бенгочеа свали тежестта на вина от своите играчи, считайки себе си за великия архитект на лошите отбори кампания в Летния турнир.

Alianza загуби с 3: 0 и желанието да достигне първо място в група „A“ стана почти невъзможно. Те бяха в рамките на десет единици от лидера на Кристал, като оставаха да бъдат оспорени дванадесет точки. Синьо-белите ще трябва да спечелят всичко и небесносините да загубят всичките си мачове. В този контекст те ще се сблъскат с университета тази сряда.

ХЕРЕРА
Аржентинецът Емануел Ерера беше големият герой на стадион „Национал“. Той вкара всичките три гола в победата и достигна дванадесет гола в летния турнир в осем изиграни мача. Към това добавяме трите гола, които той направи в Копа Судамерикана срещу Ланус. Общо 15 гола в 10 официални мача са преобразувани от 30-годишния нападател.

Много положителна сума, тъй като Кристал отдавна нямаше нападател с тези цифри.

ЦЕЛИ
Срещата в началото беше благоприятна за Cristal, но Alianza също се опита да нанесе щети. Ерера вкара първия в 27-ата минута. Нападателят завърши вратата извън зоната и топката се отклони в Duclós, обърквайки Butrón, който минути преди това спаси нов удар към Herrera.

В началото на второто полувреме Хохберг, който играеше като крило, а не като нападател, трябваше да изравни, но вратарят Алварес в крайна сметка отклони. Изглеждаше, че мачът ще бъде по-равномерен, но след квалификация на Коста и благодарение на факта, че Лобатон изтегли белега на защитниците на Алианца, Херера вкара втория от мощен удар вътре в зоната.

Последният гол беше с индивидуална игра на Сеспедес. Страната изпълни удар към вратата, но удари ръката на Риохас. Реферът наложи максимално наказание, което Херера щял да преобразува, за да запечата хакерския си трик на 84 ’.

В други мачове Унион Комерсио завърши наравно 1-1 у дома срещу Sport Boys. Агире вкара за местните, а Рато за розовата кутия. Докато Мелгар падна у дома с 2: 1 на Реал Гарциласо. Archimbaud и Lojas за жителите на Куско, отстъпвайки Tejeda като наказание за хората от Arequipa.

НАСТРОЙКИ

Лима Алианс: Бутрон, Риохас, Араухо, Годой, Дуклош, Фуентес, Коста (Лемос 45 '), Рамирес, Аскус (Е. Рамирес 85'), Хохберг, Позито (Закони 45 ').

Спортинг Кристал: Алварес, Чавес, Ревредо, Мерло, Сеспедес, Казуло, Балон, Лобатон (Ysique 87 '), Гомес (Мехия 78'), Коста, Ерера (Olivares 87 ').