CF Валенсия гостува на Краснодар този четвъртък (18:55 ч.) Във втория мач от осминафиналите на Лига Европа, на който присъства с 2-1 благоприятно от първия мач на Mestalla, но с убеждението, че ще трябва да отиде на маркирайте, за да избегнете замръзване в студения стадион Краснодар.

защитава

Валенсианците простиха в първия мач и в много лошо второ полувреме позволиха на Краснодар да вкара, чрез Виктор Клаесон, и по този начин мечтаят преди това завръщане, в което един гол ги разделя от четвъртфиналите.

Ето защо екипът на „че“ отрича, че ще се защити само. Целта е да отидете на играта, да бъдете дръзки пред лицето на съперника, макар и сдържано отзад. Намерете баланс, който им позволява да се измъкнат живи и да не се озоват в европейския фризер, ако е възможно, през следващия сезон.

Марселино Гарсия Торал обаче не само видя как отборът му промени лицето си през втората половина на Местала, след страхотния дубъл на Родриго, който преди половин час направи 2-0 на таблото. В тази еднопосочна среща треньорът също загуби своя водач и маяк Дани Парехо.

Капитанът видя жълт картон в 55-ата минута, който води до спиране, и ще трябва да насърчи съотборниците си отвън да опитат Лига Европа отново този сезон. От страна на Краснодар, неговият нокът в центъра на терена Чарлз Каборе и централният Александър Мартинович също няма да бъдат наказани.

Въпреки тези загуби, които са важни и от двете страни, залогът е толкова висок, че ако снегът и студът го позволят, от края до края на полето трябва да се види обидна игра. Краснодар се доверява на Claesson, Ari, Gazinski да търсят завръщането и да правят история в Европа.

Валенсия, която изживява своя стогодишен сезон, има натиска, който й дава предимството с 2: 1 и да бъде считана за фаворит след този резултат. Натиск, срещу който може да се обърне, ако лицето, показано в Краснодар, е лицето на втората половина на Местала, когато те се отказаха от топката и потърсиха гърба на крехката руска защита.

Победата срещу Жирона ФК в Монтиливи (2-3), в последния ден на ЛаЛига Сантандер, да, дава крила на хората на Марселино. И това, че победата в дома на възрастен съперник е начинът да победите другите. Точкуването в Русия би поставило всичко нагоре за местните жители и следователно, с валенсианското „настроение“, „че“ отиват за победата, без да мислят какво са носили в раницата си.

ВЕРОЯТНИ НАСТРОЙКИ:

КРАСНОДАР: Сафонов; Петров, Фьолусон, Спаич, Стоцки; Вамберто, Газински, Олсон, Рамирес; Ари и Клаесън.

VALENCIA CF: Net; Пичини, Габриел, Диакаби, Гая; Солер, Кондогбия, Коквелин, Черишев; Родриго и Санти Мина.

СЪДИЯ: Антъни Тейлър (ING).

СТАДИОН: Стадион Краснодар.

ВРЕМЕ: 18.55 часа/Movistar Шампионска лига.