• Свободно време

ПРИХОДЪТ НА СПЕДИТА Е СЛОЖЕН

Кепа продължава да казва не на Сарагоса

Liga Adelante

Реална Сарагоса продължава да търси националния пазар в търсене на нападателя, който Марселино Гарца Торал иска да включи в състава на Бланкила, като се възползва от загубата на федерацията на Луис Карлос Куартеро, която Професионалната футболна лига предостави на субекта.

НИКОГА НЕ ЗАГУБАЙТЕ НА СТАНИОНА GRAN CANARIA

Ксерез ще се опита да се възстанови в любимото си поле

След първото им поражение през 2009 г. от ръцете на Реал Сосиедад, Xerez ще се опита да се навакса в следващия мач, така че ръководството им да не е отново в опасност, след като веригира три мача без победа. И следващия ден на изборите онези от „Boquerуn“ Esteban ще играят в Гран Канария, стадион, който ще посетят за четвърти път и на който никога не са губили.

ВИЖДА НЯКОЯ ОТБРАНИВАЩА СЛАБОСТ В CELTA

Рубен се ангажира да бъде резултат

"Винаги трябва да сте ориентирани към резултата, защото във футбола това, което се командва, са точките. Играйте добре или лошо, важното е победите." Селта се опитва да обедини добрата игра и резултатите, за да напусне опасната зона, но съобщението от Рубен, един от играчите с най-голяма тежест в съблекалнята, не може да бъде по-ясно.

ГИРОНА 0-0 ЛЕВАНТЕ

Жирона все още е абонирана за равенството

Жирона и Леванте се изравниха на нула, резултат, който не служи нито на местните жители, нито на гостите, за да посочат ясно своите цели в Лигата, но който за каталунския отбор представлява нов провал, тъй като добавя седмия си пореден изравнен резултат.

HЙRCULES 3-2 МУРЦИЯ

Ударът на Херкулес събаря Мурсия

Херкулес взе трите точки от Рико Перес в бърз мач срещу Мурсия. Екипът, воден от Мандиб, спечели с 3: 2 и по този начин достига до позиции за повишение.

HUESCA 0-1 ALICANTE

Аликанте отказва да свали оръжие

Аликанте направи една от изненадите за деня, побеждавайки Уеска у дома. Предпоследните левантинци бяха наложени на едно от откровенията на годината и възстановяват илюзията за излизане от спускането.

Ден 28 в снимки

Обобщаваме какъв 28-и мач от Liga Adelante си е дал с фотогалерия с най-доброто от всяка игра.

EIBAR 1-2 SALAMANCA

Eibar потъва още малко

Ейбар, изоставен от късмета, даде на Саламанка два гола и направи още една стъпка към изпадане, без дебютът на Джосу Урибе на пейката да послужи за спиране на свободното падане от началото на 2009 г.

КОГАТО ЗАМЕСТЯВА

Айозе се изправя срещу Олтра

Играчът на Тенерифе не се почувства добре, когато беше заменен и пое напускането. Олтра го упрекна, а Айозе ядосано отвърна.

Nъсez няма да играе срещу Alavйs

Полузащитникът Антонио Насез ще бъде отстранен чрез суспензия в събота срещу Алавес на стадион Нуева Кондомина, след като беше изгонен вчера в мача, че Гранас загуби с 3: 2 срещу Херкулес де Аликанте.

TENERIFE 1-1 ALBACETE

Тенерифе „подава“ от ръководството

Тенерифе пропусна златна възможност да се позиционира като лидер в категорията и не премина равенството на Хелиодоро срещу Албасете. За да влошат нещата, тези от Олтра губят второто място.

Лидерът среща „глупак“

Аризменди избягва катастрофа

Лас Палмас позволява на победата да избяга срещу дъното

Новините на вашия екип

Йорди (Кордоба)

Нападателят даде на Кордоба трите точки с гол в последните минути срещу Кастелун

Фаринус (Херкулес)

Качеството им помага на отбора на Аликанте да се бори за повишение през този сезон.

Мигел Албиол (Светкавица)

Едно от ключовите парчета на лъч, който се е издигнал.

Гари Уранга (Кастелун)

Двата му гола срещу Аликанте му позволяват да продължи да мечтае за повишение.

Спаси Севиля (Саламанка)

Той поведе победата в шарото срещу бившия си отбор, Севиля Атлетико.

Нико Медина (Уеска)

Чилийският връх на отбора на Уеска се превърна в бустер на отбора благодарение на головете му в последните минути.

Кампос (Мурсия)

Техникът направи революция в Мурсия с пристигането си. След пет рунда той брои игрите си по победи.