Севила срещу Краснодар НА ЖИВО ОНЛАЙН: те играят за дата 6 от група J на ​​Лига Европа, този четвъртък, 13 декември, от 12:55 ч. (Перуанско време) и 18:55 ч. (местно време). За предаването ще отговаря Fox Sports.

срещу

Севиля и Краснодар ще изиграят прохода за осминафиналите на Лига Европа и лидерството на своите серии. Следвайте минута по минута, статистика, инциденти, голове, интервюта и резултати от последния мач на двата отбора в груповата фаза.

Максимална концентрация пред двубоя Краснодар утре!

#vamosmisevilla #UEL 🏆 #NuncaMeRindo pic.twitter.com/phOdbHE8kT

- Sevilla Fútbol Club (@SevillaFC) 12 декември 2018 г. ▷ ВИЖ СЕГА Atlético Paranaense шампион на Купата на Южна Америка 2018: Голове, дузпи и тържества срещу Junior в Куритиба

▷ ВИЖ Реал Мадрид срещу ЦСКА Москва: Винисиус Джуниър и неговият грандиозен контрол с лукс | ВИДЕО

Парагвай - 14:55.

Отборът на Севиля е на второ място в група J, равен на 9 точки с третия, Standard de Liège, така че ще трябва да постигне поне същия резултат като белгийския отбор, за да осигури преминаването към следващата фаза на континенталния турнир.

Пабло Мачин, треньор на Севиля, се надява да постигне резултат, който ще му позволи да се класира за следващия кръг на Лига Европа | Снимка: EFE

Краснодарите, лидери на ключовете, отиват в Севиля с класирането на практика в джоба си, тъй като ще трябва да загубят с повече от пет гола, а Стандарт спечели мача си срещу турския Ахисар Беледиеспор, за да бъде елиминиран.

Краснодар, който ще участва с перуанеца Кристиан Куева, вече знае какво е да победиш Севиля. Това се случи на втория ден от състезанието, когато руснаците спечелиха у дома с 2-1.

С информация от AFP

Криц Лук, вратарят на Краснодар, се надява да има добро представяне, за да запечата прохода му за следващия кръг | Снимка: EFE

Севила срещу Краснодар: как стигат до играта

-08.12.18 Валенсия 1-1 Севиля

-05.12.18 Севиля 1-0 Вилановенсе

-02.12.18 Alavés 1-1 Севиля

-11.29.18 Сейнт Лиеж 1-0 Севиля

-25.11.18 Севиля 1-0 Реал Валядолид

-09.12.18 Краснодар 1-1 Уфа

-05.12.18 Краснодар 2-2 Ростов