спорт

Агенции/Мадрид 30 септември 2009 г. - 05:02 ч

правят

Арсенал и Олимпик от Лион съответстваха на достойнствата на Севиля и също постигнаха победа, която представлява пленарната сесия през двата изиграни дни и която ги увеличава, съответно, в ръководството на групи H и E.

Отборът на Арсен Венгер трябваше да изчака последния участък от мача, за да материализира превъзходството си срещу Олимпиакос (2: 0). Британците се натъкнаха на вратата на гърците, докато Ван Перси, дванадесет от края, и Аршавин, на 86 години, оставиха победата у дома. От своя страна, френският отбор самодоволно победи Дебрецен, една от пепелянките на състезанието, и към която одобри 0: 4. Калстрьом, Пянич и Гову вече бяха осъдили мача за по-малко от 25 минути. Гомис, пет след рестартирането, запечата обемистия резултат.

Поражението на Ливърпул от Артемио Франки също беше изненадващо. Фиорентина натисна повече от отбора на Рафа Бенитес, който обикаляше терена без големи възможности да нарани. Йоветич стана герой на виолата, след като направи дубъл през първото полувреме, което го прави равен с англичаните на втора позиция в група Е.

Интересното е, че в останалите три мача крайният резултат беше равенство с един гол. Интерът на Моуриньо не можа да преодолее изгонването на Балотели на терена Рубин Казан (група F); Urinea добави първата си състезателна точка и напусна Щутгарт (група H) с победа за победа, а Standard de Liège напои победата на Az Alkmaar в 90-ата минута.