последният

Matchday 17. Дивизия на честта Група 7.

Годината завършва с ден, пълен с изненади. Второто поражение на лидера срещу Алборая, ценната победа на Виляреал срещу Рода и равенството на Торе Пачеко в дома на Леванте. Следователно класификацията е по-строга от всякога и желанието топката отново да се търкаля едва сега.

• Албасете Баломпие, 1 - Херкулес, 1

AUPA ALBA | Те не можаха да приключат 2017 г. с победа, но Албасете Баломпие Ювенил Дивизион де Хонор завърши тази година, добавяйки ценна точка срещу Херкулес КФ на Андрес Иниеста Спорт Сити.

През първото полувреме, когато, без да е добър Албасете, местният отбор имаше повече шансове за опасност, от която не знаеше как да се възползва, хората от Аликанте се възползваха от грешка на защитата на Албасете да излезе напред. Около половин час в играта, в страничен център, Палацин изпревари своя маркер и прати топката в задната част на мрежата, извеждайки гостите напред. С резултата в полза, Херкулес изглеждаше удобно и намали линиите си. Ето как бихте дошли да си починете.

Време за почивка, което послужи на Серджо Кампос да организира идеите на отбора си, нещо, което имаше желания ефект на ниво игра, но не и като табло. Със страхотното второ полувреме, когато имаше безброй пристигания, Албасете не знаеше как да се възползва от тези възможности и вратарят на гостите Рувира стана герой на отбора си този следобед. Фер Кортихо обвърза играта през второто полувреме със страхотен удар извън зоната.

Информационен лист

Албасете Баломпие: Сесар, Серджо, Дидие, Емилио (Ерик, 85 '), Рикар, Каравака (Тони Куенка, 46'), Висенте (Морено, 60 '), Кортихо, Отмане (Алваро, 46'), Виктор и Карило.

Херкулес CF: Алваро Рувира, Джоан, Дани Марин, Солбес, Палмера, Елой, Палацин (Нико, 85 '), Себалос, Тони (Втора, 60'), Паредес (Кевин, 75 ') и Сантос (Марио, 46').

Цели: 0-1 (33 ') Палацин; 1-1 (60 ’) Кортихо.

Рефер: Рубен Руйперес Марин. Той предупреди местните жители Отман и Хуанлу и посетителите Джоан и Сегундо. Той изгони местния Тони Куенка с директно червено.

• CD Roda, 0 - Виляреал, 1

JUAN FRANCISCO ROCA | Виляреал победи Рода в дербито на Honor Division, което беше по-неуравновесено от всякога. Гол на полузащитника на Сантандер Диего Ламадрид в 66-ата минута разби изравнителния гол в игра с много шансове, но малко голове. Gualdinegros видяха своята серия от три поредни победи съкратени и загубиха ясна възможност да съберат точки по отношение на позициите в горната част на таблицата.

Първото полувреме нямаше интензивност. Бяха отчетени два случая, по един от всяка страна. След четвърт час Алекс Баена опита, но кожата попадна в ръцете на вратаря Гилем. И през 20-ата нападателят на Виляреал, Алекс Милан, но защитник отхвърли ъглов удар.

По-трогнато беше второто полувреме. В началото Roda имаше три много опасни пристигания през първите пет минути. Алекс Баена не разбра първо правилно, нито Хави Комерас по-късно. С течение на минутите Виляреал се качи горе. От декори Ан Ан Джун се натъкна на вдъхновен Икер Алврез. И в 66-ата минута, при излизане от корнер, Диего Ламадрид завърши в дъното на мрежата. От там до края мачът беше изравнен. Гол на Начо Диас (мин. 72) бе анулиран, което би било 0-2. В 90-ата минута Гилем спаси 1-1 в хедс-ход с Хосе Луис.

CD Roda: Икер Алварес; Бину (Алваро, мин. 85), Иван Пара, Вадик, Опере, Джон, Алекс Рене, Хави Муньос (Хосе Луис, мин. 75), Арана (Диего Коладо, мин. 63), Алекс Баена и Хави Комерас (Герман, мин. 68).

Виляреал CF: Гилем; Жуампе, Гойо (Педро, мин. 85), Бруно, Хосе Мануел, Беития, Ламадрид, Енрик, Начо Диас (Дани, мин. 85), Ан (Виктор Наро, мин. 79) и Алекс Милан (Давиде, мин., 66) )

Цел: 0-1, мин. 66: Ламадрид.

Рефер: Bosch Doménech (Baix Maestrat). На местния Хави Муньос; и посетителите Хосе Мануел и Ламадрид. Той изгони местния Вадик (мин. 93) с червено.

• UCAM Мурсия, 0 - Реална Мурсия, 2

Както се случи в първия мач, Реал Мурсия взе дербито срещу UCAM. Гранасите излизат подсилени още един ден след препъването на Атлетико Мадриленьо в Алборая и благодарение на целите на Мачадо и Андрес те вече са само на 3 точки зад лидерството. Университетският екип, който ще прекара Коледа в дъното на Група 7 на Почетната дивизия, не може да каже същото, разбира се, само четири единици от Торе Пачеко, което днес маркира зоната на постоянство.

От самото начало и двата отбора играха много високо ниво на игра. Обаче Реал Мурсия започна да създава опасност, особено в фигури, тъй като за Javi Motos беше трудна задача да пробие защитната мрежа на студентите от университета. Местните, които спешно се нуждаеха и от трите точки, бяха склонни да контраатакуват с много директна игра, която не им даде никакви резултати.

След почивката всеки се зае с работата си. Поу Перес трябваше да изпревари UCAM през 55 г., с хедс-ъп, който излезе вдясно от целта с милиметри. Този, който нямаше да се провали минути по-късно, щеше да бъде Мачадо, който се възползва от защитна грешка при излизане от корнер, за да отбележи 0 до 1. Въпреки удара, отборът на Хосе Давид Лароса не загуби лице в играта. Въпреки това, Мурсия има магнит с победата и Андрес Силвенте го има с целта, неговото беше 0 до 2, което затвори победата, като се възползва от страничен център от Мелгар.

UCAM Мурсия: Родри, Малдонадо, Мунир, Санчес, Хосеги, Дел Морал, Пабло Ереро, Коке, Тайлър, Хектор Хуан и По Перес. Играха още Серджо Мартинес, Торегроса и Кобос.

Реална Мурсия: Пикачу, Хосеви, Мелгар, Мачадо, Месегер, Лало, Палазон, Доми, Силвенте, Хосема и Херардо. Играха още Сантана, Фелисиано, Платас и Барбера.

Цели: 0-1 (62 ') Мачадо; 0-2 (78 ') Силвенте.

• Елче CF, 0 - CF Torre Levante, 0

В неделя сутринта в Елче нямаше голове, въпреки че имаше интензивен мач, който не намалява по всяко време. Точката позволява на местните жители да започнат своето завръщане на масата и да отрежат двете поредни поражения, които са ги поставили в зоната на изпадащите в зародиша, за отбора на Валенсия носи спокойствие, тъй като остава на три точки над подчертаните позиции в червено.

Елче и Торе Леванте в началото бяха малко уважавани. Баровете за отваряне бяха даване и вземане. Първият път беше Морон, който се опита да изненада Пепе с изстрел извън района; по-късно хората от Елче биха се радвали на двоен шанс, в ботушите на Алфредо и Гий, които почти не отвориха таблото. Впоследствие Торе беше малко по-добър, като балансираше по крилата и непрекъснато обикаляше района. Създавам няколко опции за гол, най-ясният от Герман, който се провали ръкопашно с Пепе, и център от Пепе, който вървеше пред вратата, без да намери финишър.

Второто полувреме беше като предишното, но с пристигането на Елче много повече. Той имаше 1 към 0 при страничен фаул, който Хуанлу отскочи, което Гий довърши и остави да докосне гредата. Морон получи отговора, също след екшън, но Пепе го прати в корнер. Местните се опитваха в стратегически пиеси и срещу нея, но нямаше начин да освободят светещите.

В последните минути и двата отбора одобриха първоначалния резултат и допълнително коригираха маркировката си, така че да не изчезне работата от цяла седмица.

Elche CF: Пепе, Ката, Каналес (Луис, 89 '), Начо Пастор, Карлос, Хави Лопес, Хуанлу (Кристиан Гарсия, 75'), Салорт, Гий, Алексис (Раул Мурсия, 87 ') и Алфредо (Давид Наваро, 64').

CF Torre Levante: Фернандо, Пепе (Луис Наваро, 53 '), Серги, Сапата, Сори, Дилана (Хосе Висенте, 79'), Луис, Карлос, Алберто (Рос, 84 '), Адриан и Герман.

• Валенсия, 3 - Келме, 1

КРИСТИАН ПЕРЕЗ | Заслужена победа на Валенсия, която все още не отвежда пленници у дома над Келме, който много затрудни нещата през второто полувреме въпреки местното превъзходство.

Както се очакваше, играта започна с ясно доминиране на Валенсия, което запази владението на топката и започна непрекъснати нарушения в тила от Елче. Три много добри намеси на Итън попречиха на местните да осъдят играта преди време. На полувремето резултатът дойде с 1: 0 благодарение на колективна игра, която кулминира Пабло на далечната греда.

През второто полувреме беше повдигнат различен футбол и въпреки факта, че веднага след като Лий започна, той удължи дистанциите на таблото, Келме не хвърли кърпата. Фран Родригес дърпа смело и пуска екипа си в атака; рисковано решение, тъй като che имаше повече шансове да убие играта. В 67-ата минута Исмаил намали разликата с обувка на отбора с пряк свободен удар, за да даде вълнение на играта. И трябваше да изчакаме до 94-та минута Валенсия да се изкачи с крайното 3-1, след като Лапеня завърши добре срещу.

С този резултат борбата за първенството в лигата става по-вълнуваща и битката в критичната зона става още по-тясна.

Валенсия CF: Диего, Хави, Марк, Бадал, Пардо (Перис, 78 ′), Паскуал, Пабло, Карлос (Лапьедра, 83 ′), Естесо (Моя, 60 ′), Лий (Поведа, 68 ′), Лапеня.

Келме CF: Итън, Фран (Аниорте, 50 ′), Исмаел, Агустин, Ури, Алваро (Пато, 60 ′), Тато, Ману (Иван, 45 ′), Исмаил, Андрес, Кевин (Матео, 53 ′).

Цели: 1-0 (21 ′) Пабло; 2-0 (49 ′) Лий; 2-1 (67 ′) Исмаил; 3-1 (94 ′) Лапеня.

• Ranero CF, 0 - CD Толедо, 0

Нямаше голове и не много поводи в общинския Ранеро, така че резултатът да отразява достоверно развитието на мача. Точка

Беше много близко първо полувреме с няколко голове за всеки отбор. Ранеро го направи първо в игра, където Хесус изпраща вазелин с вратаря извън вратата и той четка напречната греда, а в навечерието на почивката глава на Серин отиде високо. Толедо отговори в корнер, който Хулио завърши с глава и топката отиде високо.

През второто полувреме играта беше много отворена и генерира пристигания, особено Ранеро. В един от тях Исус оставя чифта си и изстрелът му удря страната на мрежата. Голяма част от местната опасност дойде на парчета, които в крайна сметка не се промъкнаха в задната част на мрежата. Толедо едва наруши съперничещото попадение в този период, Маркос беше единственият, който изпробва рефлексите на зеления вратар, който отговори със страхотна намеса.

Накратко, технически лист

• Levante UD, 1 - EF Torre Pacheco, 1

Леванте и Торе Пачеко се сбогуват с годината с равенство, което е петият от последните шест дни за гранотите, а третият от предишните четири за мурчаните, които ще прекарат Коледа извън изпадането.

Ако някой отбор трябваше да вземе трите точки, това беше Леванте, който от минута 1 премина в атака и създаде много възможности за гол, някои от тях много ясни. Арнау беше главният герой на първия, но изстрелът му след отскок бе изваден от Исус в същата линия вар. По-късно Галиго ще трябва да се намеси, за да наруши голямото лично действие на Кристиан Алберт. Торе Пачеко също имаше опит. Най-добрият голмайстор от групата Хосема се появи, за да тества Фран Мартинес с центриране, което трябваше да приключи между трите тояги.

Връщането в съблекалнята беше много интензивно. На три минути Крисчън изведе Леванте напред, десет минути по-късно гостуващият отбор изравни в сет, който Маноло довърши. Головете не промениха сценария на играта, в който Леванте продължи да носи тежестта, а Торе Пачеко един срещу това им позволи да добавят трите точки в много сложно поле. Въпреки опитите и на двамата, резултатът не се промени отново.

Повдигнете UD: Fran, Carles, Bilal, Rafa, Eusebio, Isaac, Pitu (Miraslav, 70 '), Edu, Iván, Arnau (Granados, 77') и Christian.

EF Torre Pacheco: Gallego, Jesús, Diego, Manolo, Joseda, Del Rey (Ayala, 30 '), Yas (Azorín, 77'), Ginés (Álvaro, 66 '), Josema, Omar (Adrián, 56') и Alemán.

Цели: 1-0 (48 ') християнин; 1-1 (57 ') Рафа.

Рефер: Франсиско Хавиер Фернандес Видал. Той предупреди гостуващите играчи Хоседа, Аяла и Азорин и треньора Хосе Антонио Николас.

• Alboraya UD, 1 - Atlético Madrileño, 0

Алборая подражава на Атлетико Мадриленьо библейската хроника на Давид срещу Голиат, който с вярата си се превръща в гигантски убиец, като поваля великия Голиат с един камък. Хората на Серджо Салгадо се нуждаеха само от един гол, този на Хави Ортега, за да победят лидера на група 7 Атлетико Мадриленьо.

Колконеровете пристигнаха във Валенсия с много жертви и те забелязаха това на терена. Въпреки че водеше преднината в началните щанги и имаше два добри шанса да излезе напред, с Айтор и фаул на Гус, Алборая светкавично оттегли целия натиск и отмени вариантите, нападащи от колхонеросите. Местните жители създадоха чувство на опасност в определени парчета, а в някои срещу това не даде плод.

Атлети злоупотреби с футбол, с който не са свикнали през второто полувреме, директната игра не им се отрази добре и Алборая продължи бизнеса си в очакване на възможността им да вземе трите точки. През 87 г., след игра по крилото, защитата на rojiblanca отхвърли топката, която се озова в краката на Ортега, който щеше да отбележи, не оставяйки време да реагира на лидера.

Alboraya UD: Алберт, Хосе, Хосеп, Бори (Борха, 80 '), Пабло, Иван, Моха Дабо, Ортега (Хуанпа, 90'), Икер (Артуро, 85 '), Дел Пуерто и Мой (Фабиан, 61').

Атлетико Мадриленьо: Кристиан, Феде, Ману, Гудиньо, Карлос, Алфредо (Цир, 46 '), Оскар, Ричард (Алберто, 85'), Айтор (Дани Сориано, 63 '), Гас и Дуте.