CF Fuenlabrada ще бъде следващият съперник, с който Cádiz CF трябва да се изправи в състезанието в лигата. Екип, който ще пристигне на стадион "Рамон де Каранса" с опитния Хосе Рамон Сандовал на пейката си: треньорът замени Мере Ермосо преди почивката поради здравната криза в Ковид-19. Както е, той ще изживее третия си сблъсък срещу Жълтата подводница.

хосе

За първи път Хосе Рамон Сандовал трябваше да се изправи срещу Кадис, като треньор на Райо Валекано, на осмия ден от сезона 2016-2017. Игра, в която учениците му в крайна сметка победиха хората от Кадис на стадион Валекас, побеждавайки с 3: 0. Отговарящи за пробиването на мрежите на кадиста Алберто Цифуентес бяха Адриан Ембарба (в минута 12), Алекс Морено (в минута 63) и Мику Федор (в минута 75).

В първия двубой в кариерата си с Кадис, Хосе Рамон Сандовал стартира Тоньо, Галан, Зе Кастро, Плъх, Амая, Санти Комесаня, Кристалдо, Роберто Трашорас, Лас, Ембарба и Манучо. След възобновяването, Алекс Морено, Мику Федор и Пити също имаха минути.

По-късно, на четиринадесетия ден от учебната 2018-2019 година, Хосе Рамон Калдерон отново се изправя срещу Cádiz CF. Той го направи като треньор на CF в Кордоба, който в Ел Аркангел в крайна сметка падна пред кадистите с 1-3. Гостите на гостуването бяха дело на Ману Валехо (в минута 49), Маркос Мауро (в минута 89) и Агер Акетше (в минута 90). Де лас Куевас получи гол за бяло и зелено, в минута 51.

Всичко това в сблъсък, в който Хосе Рамон Сандовал стартира Карлос Абад, Лурейро, Кинтанила, Айтами Артилес, Галан, Агуадо, Хави Лара, Алекс Валехо, Де лас Куевас, Хайме Ромеро и Саша Йованович. Освен това Луисми Кезада, Федерико Пиовакари и Ерик Експозито имаха минути.