Хората на Аликанте предприемат команден преврат, за да стабилизират положението си и да направят мечтата за повишение много трудна

The Херкулес той одобри категорична победа над Валенсия Местала. Тези от Йосип Вишнич постави страхотно представяне пред публиката си в Рико Перес, Те превъзхождаха по-голямата част от играта и се възползваха от осем отлични минути през второто полувреме, за да нанесат три печеливши удара в игра от най-голямо значение. Чечу Флорес подписа хеттрик и остави аплодирани от енорията Херкуланум. Синьо-белите вземат въздух по отношение на позициите за изпадане в мач, който Беше представена като златна възможност за Валенсия Местала да окаже натиск върху топ отборите в борбата им за достигане до плейоф, с преките сблъсъци помежду им, победата би била чудесен тласък в надпреварата за завладяване на четвъртото място в таблицата.

херкулес

Повече информация

Той обаче не успя да развие футбола си, както през последните седмици и местният успех го смазваше и отвеждаше на платното преди какъвто и да е намек за реакция. Не липсваше характер, но му липсваше хладна глава, за да стане от ударите и да се опита да получи нещо положително. Сблъсъкът започна с „Местала“, която искаше да продължи по успешния път през последните няколко месеца и това беше демонстрирано в първите тактове, в които търсеше целта на Фалкон. Самият вратар ще бъде главният герой със страхотна спирка на търга на Сесар Моргадо. Въпреки този първи подход, хората от Аликанте не отстъпиха и, добре засадени на терена, намалиха първоначалната сила на черно-белите, за да обърнат тортилата и да бъдат водещ и офанзивен отбор. В следващите няколко минути, Моха той би изпратил първото предупреждение с леко отклонен изстрел. Не бих простил при следващия побой Кристиян след страхотна игра на Дейвид Торес. Голът даде увереност на отбора и въпреки че бяха превъзхождащи, те биха получили атака на Валенсия преди почивката.

При възобновяването Херкулес отново излезе на десния крак на терена, знаейки, че не може да пропусне мача срещу хората си. Около четвърт часа на играта, uЕдна добра комбинация между Джули и Чечу би завършила с дузпата извършено от Hugo Guillamón в края. Самият футболист ще отговаря за преобразуването му, за да постави земя между тях. Веднага след синьо-белите голове хората на Мигел Грау щяха да имат чудесна възможност да съкратят дистанциите на таблото, но Жорди Санчес той пропусна много ясен шанс, след като получи точно подаване от Álex Blanco след страхотна игра, сплетена с Фран Виллалба, което беше една от малкото положителни бележки от срещата. Прощаването беше много скъпо за Местала, тъй като Чечу отново нанесе удар само четири минути след първия си гол. 3-0 осъди битката и издържа 30 дълги минути за валенсианците, които в крайна сметка спуснаха ръце.

С черно-бялата кутия в тотална криза, нападателят на Херкуланум щеше да подпише своя хеттрик в удар към кръста, който да удари гърба на Кристиян. Местала не знаеше как да се измъкне от ситуацията и Херкулес се наслади на играта. След четвъртия и последен гол играчите на Валенсия запечатаха целта, за да избегнат падането с по-голям резултат. Мачът най-накрая завърши, оставяйки местните жители със спокойствието да държат изпадащите далеч, а гостите с подвига на промоцията малко по-трудни. Месталата, която има сложен календар до последния ден, ще се опита да мечтае до последния мач от шампионата. Мигел Грау, Това, че той беше баща на момиче тази неделя, той нямаше най-добрия подарък от играчите си.